Помагат ли татковците???

  • 2 341
  • 65
  •   1
Отговори
Здравейте майки и малчугани,
искав да Ви попитам помагат ли татковците и ако да с какво???

Моля да не преувеличавате,за най-добрия татко,баща мечта и тн.т
Нека кажем истината.

# 1
  • Мнения: 748
да:
къпе я, като всяка вечер се пазари пак ли трябва  hahaha (<-- той пък взе, че го прочете и има следните възражения: не всяка вечер, а през вечер, даже през две. и не за къпането, защото за къпането мрънкаше едно време, а сега само за мазането с тоалетно мляко след къпане.)
сменя памперси.
скоро започнахме захранването и той я храни с разните пюрета.
... newsm78
ако ревне нощем и той понякога става да я успокоява.
готви! пазарува, помага за чистенето. с една дума - слънчице  Heart Eyes
..май не мога да се сетя друго, но това са по-важните неща. като цяло помага за всичко, което му кажа. най-много да се подърпа малко за спорта.  Wink

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 13:54 от аз

# 2
  • Мнения: 107
да, моят съпруг много ми помага защото сами си гледаме детето.когато се роди синът ни, тои го къпе6е всяка вечер, пазаруваше,вечер го приспиваше  и дтускаше, защото имахме колики до 5 месец.Сега Виктор е на 3 год.и очакваме второто си детенце.Без помоща на съпруга си нямаше да се реша за второ, защто  бременоститие ми бяха трудни, раждах с секцио и двамата сме се справяли самички.

# 3
  • Мнения: 495
да, помага - за всичко
в началото не беше така, но след един разговор.... всичко си дойде на мястото Wink

# 4
  • Мнения: 1 860
 Помага. Дори в момента го храни, а аз мотам из форума. Whistling Сменя памперси, гледа го когато излизам сама, храни редовно, преоблича и го приспива. Само да къпе не може, а и аз не съм му давала да пробва. Така ми помага за бебо.
 Помага и в домакинството, понякога готви, чисти и разни дребни работи.

# 5
  • Мнения: 5 103
Ми почти не само я къпе Confused

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
В редките случаи, когато си е у дома  Sad помага- играе си с нея, забавлява я, храни я, къпе я, облича я, прави й прическа и т.н. За съжаление, много рядко има време да си е вкъщи...

# 7
  • Мнения: 251
Само в къпането помага, но иначе пуска и прахосмукачка.  newsm79 Joy Ако го помоля нещо никога не отказва и не мрънка, но сам не се сеща.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато Калина беше по-малка помагаше повече. Сега само я къпе и от време на време се заиграва с нея. Ама аз съм си виновна - все го жаля, че е изморен...и накрая така свикна, а в началото в доста неща ме отменяше.

# 9
  • Мнения: 28
Нашето детенце вече не е бебе - през декември ще направи 4 години. Като беше на 1-2 години, много завиждах на една приятелка, че техният татко всяка вечер( беше през лятото) взима малкия и отива да се разхожда с него, а приятелката ми има време да си отдъхне малко.
Нашият татко също много помагаше - и за къпане, и за памперси. Е, домакинската работа си я вършех сама, но той ме отменяше с бебето, първите месеци - понеже бебчо много ревеше, спяхме на смени - аз до 12, таткото - от 12 до сутринта.
А на моята приятелка й завиждах, защото оставаше поне за мъничко сама, нашият татко много държеше - и сега пак е така - да сме заедно всички - семейно. А на мен понякога ми дотежава.

# 10
  • Мнения: 261
Много - без преучвеличения.Даже Емо го гледа след 7-мия месец по половин ден, тъй като мама беше на работа. казваха му бащата-майка. Сега сменя памперси, храни с добавката, разхожда, къпе, преоблича. Само дето не може да кърми.  Wink

# 11
  • Мнения: 8 505
Да,помага ми много,когато е свободен.За съжаление това се случва рядко Confused

# 12
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Само в къпането помага, но иначе пуска и прахосмукачка.  newsm79 Joy Ако го помоля нещо никога не отказва и не мрънка, но сам не се сеща.
ooooh! и ние сме така  Sad

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 404
Не бих казала, че помага, защото това би означавало, че аз върша повечето работа, а той се включва от време на време, което не би било вярно. Освен че готви, чисти, пазарува и др. домакински работи, къпе беба сам, аз я поемам за подсушаването, сменя памперси /освен ако не са наакани-тогава ме вика за помощ  Laughing/, преоблича я, занимава я, играят си, приспива я, гушка я,  пее и. Работата му е такава, че има свободни часове през деня и винаги бърза да се прибере, дори и за 1 час, за да сме заедно. Когато Инес беше по-малка и се събуждаше по 2 пъти през нощта да яде, той ставаше за едното хранене, аз за другото. В петък и събота напълно ме отменяше през нощта. Понякога ме оставят да поспя през деня, като си играят в другата стая.  Без него нямаше да се справя, но все пак тя е наша дъщеря и трябва да я отглеждаме заедно. Май наистина вече има доста бащи-мечта и нашия е от тях.  love001

# 14
  • Мнения: 653
моят съпруг ми помага много - чисти, пазарува, мие чиниите, вечер го къпем заедно, той го облича и му дава капките

Общи условия

Активация на акаунт