Оплешивяване.

  • 765
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 569
Интересува ме може ли да се стопира косопада при мъжете или по точно оплешивяването отпред Cry. Има ли някакъв начин да се възстанови загубената коса  или поне да се спре окапването. Ще помогнат ли продуктите, които ние жените ползваме или трябва да се опита с нещо друго newsm78. Приемам всякакви съвети

# 1
  • Мнения: 4 390
С присаждане на коса само. Друг начин аз не знам да има. Grinning

# 2
  • Мнения: 569
Имаше писано някъде за косопада, но не мога да го намеря,помагайте!!!

# 3
  • Мнения: 5 317
Ако е по наследство мисля,че няма начин да се спре.

# 4
  • Мнения: 176
Според мен трябва да има специална козметика за мъже...в момента обаче не си спомням нищо конкретно по темата.
Е, присаждането на коса е алтернатива, но колко ли хора биха могли да си я позволят  newsm78
Ако проблемът не е наследствен, защо не се потърси помощ от някой лекар. Примерно би могло да е стрес, хормонален срив или нещо друго...
Желая успех! 

# 5
  • Мнения: 569
  Дали ще имат ефект лосионите като Себорал и подобни?

# 6
  • Мнения: 9 685
Има лечебна серия на L'Oreal Professionnel, която се казва Керастаз. Доста е скъпа, но има ефект, ако оплешивяването се дължи на стрес или нещо подобно. Ако е генетично трудно ще помогне, може би леко ще подобри положението.

# 7
  • Мнения: 569
Момичета, никой ли не може да ми помогне. Мъжете ви нямат ли такъв проблем. Кажете някоя бабина рецепта против косопад, моля ви!

# 8
  • Мнения: 1 526
ако е въпрос на гени, нищо не може да се направи- само присаждане. не , че искам да те разстройвам, ама това е.

# 9
  • Мнения: 569
ако е въпрос на гени, нищо не може да се направи- само присаждане. не , че искам да те разстройвам, ама това е.



А ако не е наследствено?

# 10
  • Мнения: 9 685
Първо трябва да установиш причината - стрес, хормонални промени, гени и т.н. и тогава да търсиш начин да се лекуваш.

Общи условия

Активация на акаунт