Намерили ли сте работата, за която сте мечтали?

  • 1 151
  • 24
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
 Вълнува ме тази тема и ми е интересно какво ще споделите. Това, което работите (имаше тема вече за професиите),вашето ПРИЗВАНИЕ  ли е, или на преден план стоят други фактори като: прагматичност, стечение на обстаоятелствата, стимулиране заради дохода? С удоволствие ли отивате на работа?

Ако можете да се върнете назад и да изберете насоката на кариерата си, пак същото ли бихте избрали?

# 1
  • Мнения: 495
моето призвание е, но не се чувствам удовлетворена, тъй като за крайния резултат са важни и др. фактори, не само моите умения и старание
ако можех да се върна назад, бих завършила др. висше образование - например един НАТФИЗ
имам предвид нещо артистично - това щеше да ми е по сърце и смятам, щях да се чувствам по-удовлетворена

# 2
  • Мнения: 2 401
Аз - да, и за щастие всичко се покрива - добра и интересна работа с добро заплащане. Работя в триезична среда, с много хора и много екшън. Единтвения минус е - малко време за семейството, но и това ще се промени.

# 3
  • Мнения: 1 153
Все още не Confused

# 4
  • Мнения: 221

и аз така, но надеждата, че всичко ще се подобри я има още  Peace

# 5
  • Мнения: 5 370
Работя -мечта е много силна дума.
Винаги някакъв приоритет излиза напред-или пари, или естество на работата.
За мене лично идеален случай просто няма.
На новата си работа съм от 4 дена, набързо прецених кое е ЗА и кое-НЕ и мисля, че ще се оправя. За мене лично финансите са един от най-мотивиращите за работа фактори, щотоо дълги години съм бачкала само за слава. Confused

# 6
  • Мнения: 4 406
мечта е силно казано- но работата която съм си харесала безкрайно много ме привлича. за мое отчаяние е в чужбина, а аз не мога да се разделя за дълго с чудото Хубавчо...
това, което работя сега, ме удовлетворява частично, но ще си кретам така

# 7
  • Мнения: 6 417
Аз да. Обичам работата си и я върша с желание. Така съчетавам полезното с приятното. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 370
Аз - да, и за щастие всичко се покрива - добра и интересна работа с добро заплащане. Работя в триезична среда, с много хора и много екшън. Единтвения минус е - малко време за семейството, но и това ще се промени.
Офф топик-ти да не ми се окажеш колежка? Laughing
Впрочем, в нашат фирма само аз имам дете.
А твоето, гледам, е доста големко вече. bowuu

# 9
  • Мнения: 2 550
Сръдечен, ама ти не беше ли мед. сестра  newsm78

# 10
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да.  Crazy
И то преди да работя това, не знаех, че ще ми влезе под кожата.

# 11
  • Мнения: 1 416
Работя по призванието си... Не са ме водили прагматични цели при избора на професия или месторабота. Обстоятелствата също са фактор - в моя случай се изразяват като късмет...
Щастлива съм, че мечтите ми започнаха да се сбъдват!  newsm08

# 12
  • Мнения: 635
Едва от 1 година работя,но мисля,че съм намерила работата,за която съм мечтала.Това,което съм учила е това,което работя.От 6 месеца работя на място,на което се чувствам добре.Колегите са млади и готини,има какво да науча от тях и надявам се,че се справям добре.

# 13
  • Мнения: 5 370
Сръдечен, ама ти не беше ли мед. сестра  newsm78
много яко ме бъркаш, филолог съм.
А от медицината съм тоооолкова далеч, колкото дяволът от евангелието. Embarassed

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Може да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт