Акото на бебето е зеленикаво към черно от какво може да е?

  • 9 488
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Ники се изака сутринта и цвета на акто беше зеленикаво черно но не е рядко, а втория път следобед беше същия цвят само че рядко. Кажете от какво може да е ако някои знае или е имал същия проблем.

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Какво е яло детето?

# 2
  • Мнения: 14 654
такова става от спанак или пюрета със спанак  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 129
ял е нещата които обикновено яде всеки ден:
07 часа мляко
10 часа попара
14 часа жълтък това е различно от друг път и домати и хляб
за вечеря плодово кисело мляко.

притеснявам се дали може да е от жега, изстинка или пък зъби.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Зеленикави са, когато им е студено, което в момента на тия жеги е трудно, и при чревна инфекция, ако сме изключили спанака, боровинките и т.н. храни. Моята дъщеря имаше безумни колики като бебе, продължили 6 месеца, в последните 3 почти редовно изхождаше зелено-черно. Педиатъра ме убеждаваше, че и е студено... #Crazy, по същото време на годината беше. Накрая взех самостоятелни и крайни мерки и всичко приключи за 24 часа.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз не бих се притеснила, ако детето не показва с нещо, че му е дискомфортно...
Виж, ако му стане навик....бих попитала педиатър...

# 6
  • Мнения: 346
Зеленикави са, когато им е студено, което в момента на тия жеги е трудно, и при чревна инфекция, ако сме изключили спанака, боровинките и т.н. храни. Моята дъщеря имаше безумни колики като бебе, продължили 6 месеца, в последните 3 почти редовно изхождаше зелено-черно. Педиатъра ме убеждаваше, че и е студено... #Crazy, по същото време на годината беше. Накрая взех самостоятелни и крайни мерки и всичко приключи за 24 часа.
какви мерки, ако не е тайна?

# 7
  • Мнения: 1 753
Следи го да няма слуз или кръв във акото. Иначе според мен нищо му няма. Вариантите са няколко: леко си го простудила, претоплила си го, има запек (малко вероятно, при положение че акото му е редичко), ако му даваш хипоалергенно мляко. Следи си детенцето и ако покаже други тревожни симптоми се обади на лекар.

  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 783
Зеленикави са, когато им е студено, което в момента на тия жеги е трудно, и при чревна инфекция, ако сме изключили спанака, боровинките и т.н. храни. Моята дъщеря имаше безумни колики като бебе, продължили 6 месеца, в последните 3 почти редовно изхождаше зелено-черно. Педиатъра ме убеждаваше, че и е студено... #Crazy, по същото време на годината беше. Накрая взех самостоятелни и крайни мерки и всичко приключи за 24 часа.
какви мерки, ако не е тайна?

Не е тайна, но на повечето хора им се изправят косите като го чуят. Аз бях убедена, че щерка ми има инфекция, заради дългите колики - 6 месеца, и 3 месеца зелено- черни акита, та дадох и една сутрин 10 мг гентамицин през устата, до вечерта вече не даваше признаци на болки в коремчето. На следващия ден въобще нямаше колики и акито беше кафяво. Не рекламирам този метод, интуицията ми подсказа че е правилно за моята беборана, но е доста радикален.

Общи условия

Активация на акаунт