Какъв преглед при нередовен цикъл?

  • 1 236
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Какъв преглед при нередовен цикъл?- на гинеколог или направо кръв за хормонални изследвания?
Надали ви стана ясно Embarassedно да поясня:
От около 7месеца имам цикъл вече-спрях да кърмя и след месец ми дойде
Да ама първите 2 месеца- идваше точно на датата,но после-20 дни закъснение,следващия месец-както трябва...и така-през месец имах цикъл Cry
Тъкмо си мислех че нещо единия ми яйчник не е в ред-нали се редуват-един месец единия,другия-втория newsm78,-и ми дойде 2 последователни месеца newsm78
Да ама сега на 2юли трябваше да ми дойде-уви НЕ-дойде ми и то САМО ЗА ЕДИН ДЕН на 17юли...от тогава нищо Cry
Та въпроса ми е- на гинеколог ли да отида първо- той с преглед може ли да установи каква е причината?или да дам кръв за хормонални изследвания?
Как мислите newsm78
п.с.- нямам иначе никъкви оплаквания- нито болки,нито подуване,нито някакво течение-нищо Cry
Благодаря за отговорите предварително

# 1
  • Мнения: 1 416
Първо - на гинеколог и, ако той прецени, ще те насочи към ендокринолог и ще ти назначат изследвания..  Peace
Успех!  Hug

# 2
  • Мнения: 220
Първо консултация с гинеколог, защото има значение кога ще ти изследват хормоните

# 3
И според мен първо трябва да те прегледа гинеколок!той най-добре може да прецени какви изследвания да пусне и какво лечение да назначи!

# 4
  • Мнения: 7 640
съмнения за бременност имаш ли?

Общи условия

Активация на акаунт