почистване на стъклена маса

  • 4 767
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
С какво чистите стъклената маса?Аз ползвам Форте,но не съм доволна,стои на петна,там където е капнало вода засъхва и не мога да го махна.Водата ни е твърда,има котлен камък,може и от това да е. newsm78

# 1
  • Мнения: 8 505
Ако мислиш,че е от варовитата вода-пробвай с оцет,а след това пак мини с препарата за стъкло.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Пробвай с Меглио.

# 3
  • Мнения: 377
Почиствам с препарат за стъкло, ако има упорито петно с гъбата и препарата за чинии.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 924
бюрото ми , на което са натрупани мониторите и останалите периферни устройства е стъклено и се налага доста често да го чистя. Ползвам Azax с тройно действие.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
С препарат за стъкло и специална кърпа /ми, не знам как да я опиша - една такава грапава.../

# 6
  • Мнения: 1 937
Кърпа от микрофибър...може и без препарат!

# 7
  • Мнения: 603
има един препарат, който е за стъклени повърхности - професионален е. Разрежда се с вода. Униглас мисля че се казва. Продават го в Практикер или Бриколаж (не се сещам точно къде). Ефекта е страхотен.
Пробвай го.

# 8
  • Мнения: 750
С препарат АПТА за стъкла и гюдерия (в никакъв случай с текстилен парцал). Резултат - "джам"!  Wink

# 9
  • Мнения: 8 917
С какво чистите стъклената маса?Аз ползвам Форте,но не съм доволна,стои на петна,там където е капнало вода засъхва и не мога да го махна.Водата ни е твърда,има котлен камък,може и от това да е. newsm78
С препарат за прозорци Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ако има упорито петно с гъбата и препарата за чинии или Циф. После с препарат за прозорци и кърпа за прозорци от Метро (струва към 4лв., синя на цвят).

# 11
  • Мнения: 3 360
PeaceСтрахотен е!

# 12
  • Мнения: 7 106
Кърпа от микрофибър...може и без препарат!

Холната ни масичка е стъклена и я почиствам само с такава кърпа и вода, нищо друго. Почиства се идеално, друг е въпроса, че остава чиста....докато дъщеря ми не си лепне ръцете отгоре Confused.

# 13
  • Мнения: 5 622

 Всичките ни маси са стъклени. Всяко пръстче се вижда  ooooh! Ако бях маниачка, щях да търча по цял ден с парцала....Добре, че не е така, защото нямаше да имам време за форума, иначе  Crazy

П.С. Прочетох много ценни съвети за почистване в тази тема, ще ги изпробвам  Peace

# 14
  • Мнения: 5 475
Кърпа от микрофибър...може и без препарат!
Холната ни масичка е стъклена и я почиствам само с такава кърпа и вода, нищо друго. Почиства се идеално

И аз така!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт