ДО МАМЧЕТАТА В ТОРОНТО

  • 4 310
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте мами.

Иска ми се, ако и вие нямате нищо против да си организираме една бебешка среща. Днес ми хрумна тази идея след поредния ску4ен ден който предложих на Раян. Горкото дете направо го съжалявам затворено по цял ден с мен и ску4ае, въпреки усилията ми не мога да заместя децата. Най лошото е 4е нямам и познати с деца около неговата възраст. Ако някоя от вас има желание ще се радвам да се срещнем.

Поздрави

# 1
  • Мнения: 182
Оха, аз само това и чакам. И моя сладур май взе да нервничи. Ние жвеем в Мисисага по-точно.

# 2
  • Мнения: 4 390
Айде. Grinning Ще ти пусна ЛС с моя адрес и телефон.

Ако е в Мисисага или Етобико ние няма да дойдем, обаче.
Много ни е далеко. Sad

# 3
  • Мнения: 676
Аз живея в Етобико, но винаги може да се измисли нещо.

Хаиде ако има още желаещи май4ета да се вклю4ват.

Поздрави на вси4ки

# 4
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Krassy и аз съм в Мисисага като Зо. Определено съм за събиране, но хайде да е за след седмица, че моята щерка е на училище до края на тази - тъкмо ще си имате кака за бебетата, а и тя усилено "тренира" за да имала опит като се появи нашето Close-mas:

# 5
  • Мнения: 676
Няма никакъв проблем Снежи, аз не бързам....а и Раян много оби4а каки4ки, така да им се радва Grinning

# 6
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Krassy
Аз живея в Етобико, но винаги може да се измисли нещо.

Хаиде ако има още желаещи май4ета да се вклю4ват.

Поздрави на вси4ки


Всички сте в Мисисага и Етобико.Аз съм много далече, почти в центъра на Торонто.  Sad На всичко отгоре съм без кола в момента. Rolling Eyes
Ако се реша все пак да тръгна с какво се стига до там? С метрото или с гоу-гоу? Rolling Eyes
Притеснявам се от това, че с голямата количка ще ми е непосилно - няма асансьор в метрото, а аз не мога да я вдигам, особено с детето вътре. С лятната също не върви да тръгна в тези студове, без количка пък съвсем. Това е единственото, което може да ме откаже да дойда.
Краси, благодаря ти за милото предложение, но както става ясно аз съм тази, която трябва да се придвижи до вас. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 966
Цитат на: diviana
Цитат на: Krassy
Аз живея в Етобико, но винаги може да се измисли нещо.

Хаиде ако има още желаещи май4ета да се вклю4ват.

Поздрави на вси4ки


Всички сте в Мисисага и Етобико.Аз съм много далече, почти в центъра на Торонто.  Sad На всичко отгоре съм без кола в момента. Rolling Eyes
Ако се реша все пак да тръгна с какво се стига до там? С метрото или с гоу-гоу? Rolling Eyes
Притеснявам се от това, че с голямата количка ще ми е непосилно - няма асансьор в метрото, а аз не мога да я вдигам, особено с детето вътре. С лятната също не върви да тръгна в тези студове, без количка пък съвсем. Това е единственото, което може да ме откаже да дойда.
Краси, благодаря ти за милото предложение, но както става ясно аз съм тази, която трябва да се придвижи до вас. Simple Smile


Dokolkoto znam ima reis ot sentara do Misisaga veroitno mamite shte se vklu4at da ti obiasnat. Metroto vi e mnogo bedno obslyjva samo sentara sas nashto ne moe se merite ama pak e 4isto i pone xorata ne se trepiat v nego .

Vesela sbirka na vsi4ki torontovski mami prosle da prilojite dokomentalen material pls Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:

# 8
  • Мнения: 676
Цитат на: diviana
Цитат на: Krassy
Аз живея в Етобико, но винаги може да се измисли нещо.

Хаиде ако има още желаещи май4ета да се вклю4ват.

Поздрави на вси4ки


Всички сте в Мисисага и Етобико.Аз съм много далече, почти в центъра на Торонто.  Sad На всичко отгоре съм без кола в момента. Rolling Eyes
Ако се реша все пак да тръгна с какво се стига до там? С метрото или с гоу-гоу? Rolling Eyes
Притеснявам се от това, че с голямата количка ще ми е непосилно - няма асансьор в метрото, а аз не мога да я вдигам, особено с детето вътре. С лятната също не върви да тръгна в тези студове, без количка пък съвсем. Това е единственото, което може да ме откаже да дойда.
Краси, благодаря ти за милото предложение, но както става ясно аз съм тази, която трябва да се придвижи до вас. Simple Smile


Здрасти Дияна

Ако все пак решиш да тръгнеш, най-удобно ти е метрото до "Islington" или "Kipling" аз мога да доида с колата и да те посрещна там. С автобус изобщо няма да ти е удобно отново заради коли4ката, много са тесни вратите за ка4ване и ще ти е страшно трудно. Един единствен път съм се ка4вала на автобус с коли4ката и беше кошмар.

Поздрави и целувки на сладката ти кукла.

# 9
  • Мнения: 2 452
Цитат на: diviana
Цитат на: Krassy
Аз живея в Етобико, но винаги може да се измисли нещо.

Хаиде ако има още желаещи май4ета да се вклю4ват.

Поздрави на вси4ки


Всички сте в Мисисага и Етобико.Аз съм много далече, почти в центъра на Торонто.  Sad На всичко отгоре съм без кола в момента. Rolling Eyes
Ако се реша все пак да тръгна с какво се стига до там? С метрото или с гоу-гоу? Rolling Eyes
Притеснявам се от това, че с голямата количка ще ми е непосилно - няма асансьор в метрото, а аз не мога да я вдигам, особено с детето вътре. С лятната също не върви да тръгна в тези студове, без количка пък съвсем. Това е единственото, което може да ме откаже да дойда.
Краси, благодаря ти за милото предложение, но както става ясно аз съм тази, която трябва да се придвижи до вас. Simple Smile


Да, най-удобно ще ти бъде да вземеш метрото до Islington. Точно там няма асансьор, но и с ескалаторите става. Освен това има автобус, който ходи до летището; с него също би могла да опиташ да се придвижиш до Етобико (всъщност, заня че има и автобус до Мисасога). В Интернет има сайт с всички автобуси и маршрутите им. Може и да си  ги изпринтираш. В автобусите може да се качи количка, но ако е в час пик е малко неудобно, защото се "затваря" целия коридор. Аз това лято ходих от Етобико до Онтарио Плейс с автобус и още ми държи топло.
За Мариане - в Монреал метрото не е много по-добро от Торонтското. Там също няма асансьори; ескалаторите са много тесни (напр. на гарата) и е много трудно да се слезе с количка; да не говорим, че има изходи, където има само въртящи се врати и няма начин да излезеш с количка. На мен ми се случи на метро МакГил; озовах се затворена в една зона, имаше само 3 високи стени и една въртяща се врата; аз бях с Изабела на рамо бутаща количка. Добре, че ми помогна един млад мъж, който ми взе количката през стената и аз излязох през въртящата се врата.
Кога мислите да срещате? Аз съм малко вързана сега с новопридобитите членове на семейството  animal037 , но когато идваме в Торонто отсядаме в Етобико, близо до летището, та мога да се включа.

# 10
  • Мнения: 676
Цитат на: Laura
Аз съм малко вързана сега с новопридобитите членове на семейството  , но когато идваме в Торонто отсядаме в Етобико, близо до летището, та мога да се включа.


Разбира се 4е ще се вклю4иш...свиркай когато си наблизо...аз съм на 10 минути с кола от летището.

# 11
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Krassy
Цитат на: diviana
Цитат на: Krassy
Аз живея в Етобико, но винаги може да се измисли нещо.

Хаиде ако има още желаещи май4ета да се вклю4ват.

Поздрави на вси4ки


Всички сте в Мисисага и Етобико.Аз съм много далече, почти в центъра на Торонто.  Sad На всичко отгоре съм без кола в момента. Rolling Eyes
Ако се реша все пак да тръгна с какво се стига до там? С метрото или с гоу-гоу? Rolling Eyes
Притеснявам се от това, че с голямата количка ще ми е непосилно - няма асансьор в метрото, а аз не мога да я вдигам, особено с детето вътре. С лятната също не върви да тръгна в тези студове, без количка пък съвсем. Това е единственото, което може да ме откаже да дойда.
Краси, благодаря ти за милото предложение, но както става ясно аз съм тази, която трябва да се придвижи до вас. Simple Smile


Здрасти Дияна

Ако все пак решиш да тръгнеш, най-удобно ти е метрото до "Islington" или "Kipling" аз мога да доида с колата и да те посрещна там. С автобус изобщо няма да ти е удобно отново заради коли4ката, много са тесни вратите за ка4ване и ще ти е страшно трудно. Един единствен път съм се ка4вала на автобус с коли4ката и беше кошмар.

Поздрави и целувки на сладката ти кукла.


Здрасти Краси
Благодаря ти много за предложението- в такъв случай - бройте и мен момичета. Grinning
Знам, че Киплинг е последна спирка на метрото.
Ще се разберем дали на Ислингтън или на Киплинг да се срещнем.
Още веднъж сърдечно ти благодаря!
Значи остава да се разберем кой ден ще е срещата.

# 12
Ей, Торонтовски мами!
Аз още съм в групата на сериозно опитващите, но живот и здраве, се надявам догодина и аз да съм сред вас.
Така 4е събирайте се, обменяйте опит, и после да помагате и на нас - "новите мами"Simple Smile

# 13
И по-точно кога и къде ще е срещата?

# 14
  • Мнения: 676
Здравеите моми4ета, все още не сме се уговорили за то4на дата на срещата понеже Snejiпомоли да е след като децата излязат ваканция за да може и тя да си вземе момата. Това озна4ава следващата седмица към края.

Поздрави и целувки на вси4ки мам4ета.

Диди на теб ще ти званна да се уто4ним.

Общи условия

Активация на акаунт