Момичета, как да сваля заветните 5 килограма :(

  • 4 888
  • 14
  •   1
Отговори
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Здравейте момичета.
Чета отдавна темите за диети,но все съм се опасявала да се включа. Е,днес се престраших. По време на бременността качих 17 килограма, сега ми остават да сваля още 5,а не мога. На всичкото отгоре имам невероятен апетит, който не мога да озаптя. Диети не мога да спазвам,защото,ако не се нахраня ми става лошо, пада ми кръвното, вие ми се свят,а по този начин незнам  как и кога ще отслабна. Много мои познати ми казват "Споко, има време, та ти си родила преди 7 месеца. Нека да мине поне година"  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Господи,та на мен повечето ми приятелки се възстановиха след раждането между 3 и 5 месеца,а аз не мога да се възстановя вече 7-ми месец. Ще пробвам диетата на Пиер Дюкан, но честно казано съм много скептично настроена. Ако мога тук да получа някаква подкрепа много ще Ви бъда благодарна. Приемам всякакви съвети!   bouquet

# 1
  • Мнения: 433
аз скоро пуснах тема-помогнете ми.там момичетата са казали без глад как става-само воля ти трябва-но при мен я няма

# 2
  • Мнения: 2 897
Ами, мога само да споделя аз как свалих моите излишни 4 килограма след раждането за 4-5 месеца без абсолютно никакви усилия:не ям бял хляб,пържено,тестени изделия(по принцип),шоколад и производни(заради кърменето),не пия газирани напитки с изключение на някоя друга бира през лятото и най-важното - всичко е до седем вечерта,чувствам се прекрасно,не изпитвам никакъв глад,нито умора или нервност като при по-драстичните диети.Така ги свалих тези килца,неусетно,даже съм минус 1 от предвидените,нямам никакви странични поражения.Това е най-разумният режим,който съм спазвала до сега Peace

аз скоро пуснах тема-помогнете ми.там момичетата са казали без глад как става-само воля ти трябва-но при мен я няма

Сега я видях темата и аз прочети я ,има страхотни съвети

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Отрицателен калориен баланс, това му е майката.
Трябва да хапваш по-малко, отколкото "гориш".
Има куп сайтове с таблици за калории, правиш си сама меню, знаеш кои са вредни и кои полезни храни и гледаш да ядеш само полезното.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Както сеньора Умнициа се произнесе - с отрицателен калориен баланс, а също и с някакъв редовен спорт. Щото ще свалиш 4-5кг, обаче ще си мислиш, че си още дебела, а просто няма да си стегната. Тряба гимнастика, задължително.
Аз съм фен на изометрични упражнения, йогизъм, такива спокойни тренировки.
Успеф!

# 5
  • Мнения: 524
Виж ми бенерите и се успокой!!
Е, вярно , че кърмих до преди 1 месец та не предприемах мерки , но сега съм се хванала яко. Спорт до дупка и глад...

Само узъпти апетита и спри да ядеш вечерно време след 18:00 ч.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Глад какво ще рече?
Не бих казала, че е полезно да се гладува. Уточнявайте се, например с ограничено хранене, без това и онова.. Ама и спорт на гладно, не е хубаво, щото се намаляват мускулите.

# 7
  • Мнения: 440
Като се върнеш на работа тези 5 кг сами ще си отидат, не се коси. Върнах се преди 2 месеца и сега съм по-слаба от всякога, аз също не мога да гладувам. Правилно са ти казали - имаш време!

# 8
  • Мнения: 15 619
Ще споделя моя опит, пък дано да ти помогне. За цялата си бременност качих 25 кг. Кърмих сина си една година та затова не си давах зор да отслабвам и  без никакви усилия свалих 15 кг. /още първите месеци след раждането /. Останаха ми още 5 килца. За една седмица ги свалих, като редувах храните: един ден - въглехидрати, един ден - белтъчини. При мен това подейства безотказно.  И не ги качих отново. Ако се интересуваш ще обясня по-подробно.

# 9
  • Мнения: 131
Здравейте момичета.
Чета отдавна темите за диети,но все съм се опасявала да се включа. Е,днес се престраших. По време на бременността качих 17 килограма, сега ми остават да сваля още 5,а не мога. На всичкото отгоре имам невероятен апетит, който не мога да озаптя. Диети не мога да спазвам,защото,ако не се нахраня ми става лошо, пада ми кръвното, вие ми се свят,а по този начин незнам  как и кога ще отслабна. Много мои познати ми казват "Споко, има време, та ти си родила преди 7 месеца. Нека да мине поне година"  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Господи,та на мен повечето ми приятелки се възстановиха след раждането между 3 и 5 месеца,а аз не мога да се възстановя вече 7-ми месец. Ще пробвам диетата на Пиер Дюкан, но честно казано съм много скептично настроена. Ако мога тук да получа някаква подкрепа много ще Ви бъда благодарна. Приемам всякакви съвети!   bouquet

И аз съм като теб / само дето бях качила около 25 кг, но и на мен вече ми остават 5-6 /
Нямам никаква воля, яде ми се като на прасе  newsm22, мързи ме да тренирам   newsm39 следователно не мога да ти помогна  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 730
Немога да ти помогна,защото аз искам да кача 3-4 кила и немога smile3555,нямам апетит и съответно не ям като хората,но вече мисля да е храня по здравословно,т.е да ям по 2-3 пъти на ден,поне ooooh!Ще ги смъкнеш споко,като проходи мъника доста калории ще ти избягват Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 570
И аз имам 5-6 кила за сваляне, а съм родила преди почти 3 г. Почнах работа преди  10 месеца, вместо да отслабна напълнях. А ям по-малко отколкото преди да започна работа. Просто е до организъм - едни се възстановяват бързо без диети, други трябва доста да се потрудят.

# 12
  • Мнения: 2 495
Ще споделя моя опит, пък дано да ти помогне. За цялата си бременност качих 25 кг. Кърмих сина си една година та затова не си давах зор да отслабвам и  без никакви усилия свалих 15 кг. /още първите месеци след раждането /. Останаха ми още 5 килца. За една седмица ги свалих, като редувах храните: един ден - въглехидрати, един ден - белтъчини. При мен това подейства безотказно.  И не ги качих отново. Ако се интересуваш ще обясня по-подробно.
ООО, мен ме интересува обяснението ти Simple Smileще чакам

# 13
  • Мнения: 2 168
И мен ме интересува, и мен, и аз се мъча с последните 4-5 килца Simple Smile

# 14
  • Мнения: 15 619
Малко се забавих, извинявайте!
Та ето какво правих аз.  Сутрин почти не закусвам, но иначе строги диети не мога да спазвам. Пиех кафето без захар. Първия ден  се приема белтъчна храна: млечен продукт /сирене, кашкавал, извара, кисело и прясно мляко/; телешко, пилешко; бяла риба. Хапвах си и зеленчуци.
На следващия ден -  въглехидратна храна: ориз, картофи /не пържени/,овесени ядки, спагети със зеленчуци.
Пиех много вода. Не съм спазвала никакъв двигателен режим, защото ме помързява, но пак си отслабнах.
Дано да свърши работа.

Общи условия

Активация на акаунт