След като взема акта за раждане??

  • 1 500
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте,
в понеделник ще взема акта за раждане на дъщеря ми.
Какво се прави след това,каде се регистрира???
Какво друго трябва да няправя??

Приатен ден от мен и Мелу.
/можете да я видите като кликнете долу/

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Като го взех го дадах на педиатърката да регистира детето(но нашия акт се забави с две седмици) и след това се ползва при нужда.Няма нищо специално което да правиш с него.

# 2
  • Мнения: 2 550
Офф топик.

Проверка на правописа е нова и полезна опция!


приАтен ден и на теб

# 3
  • Мнения: 346
педиатъра има нужда от него за да регистрира бебчето като свой пациент,а също ти е нужен за да си вземеш еднократната помощ от 200лв от соц.подпомагане в твоят раьон.след това си го прибираш при твоят и на мъжо и...така докато ти потрябва за нещо си.честито бебенце да ти е здравичко  bouquet

# 4
  • Мнения: 139
Аз днес взех нашия акт за раждане. В служба Есграон ще попълниш декларация за семейно положение, те ще ти дадат формуляра. После ще отидеш в Социална служба с акта и копие на акта и удостоверението дето ще ти го дадат от Есграон и личните ви карти. Социалните ще ти дадат пък декларация за еднократна помощ да попълниш. И ги попитай за получаване на детските какво трябва да направиш, че аз стигнах до тук само. Другата седмица ще продължа.
Дано да съм ти помогнала, ако съм разбрала правирно въпроса ти.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да изпреваря ~Тюлен~ 
 
, пише се раЙОн Peace

# 6
  • Мнения: 509
Честито бебче, да ви е живо и здраво и да ви радва!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Нищо специално не се прави.Аз направих 10 копия-едно за педито,едно за еднократната помощ,за детските,за работата ми едно и няколко резерви,които вече се изчерпаха Wink

# 8
  • Мнения: 949
Като го взех го дадах на педиатърката да регистира детето(но нашия акт се забави с две седмици) и след това се ползва при нужда.Няма нищо специално което да правиш с него.

# 9
  • Мнения: 1 910
off topic: аман от даскалици  Sick

vike
 202uu

# 10
  • Мнения: 4 621
Като го взех го дадах на педиатърката да регистира детето(но нашия акт се забави с две седмици) и след това се ползва при нужда.Няма нищо специално което да правиш с него.
Peace

# 11
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Аз днес взех нашия акт за раждане. В служба Есграон ще попълниш декларация за семейно положение, те ще ти дадат формуляра. После ще отидеш в Социална служба с акта и копие на акта и удостоверението дето ще ти го дадат от Есграон и личните ви карти. Социалните ще ти дадат пък декларация за еднократна помощ да попълниш. И ги попитай за получаване на детските какво трябва да направиш, че аз стигнах до тук само. Другата седмица ще продължа.
Дано да съм ти помогнала, ако съм разбрала правирно въпроса ти.

Браво браво   Hands Clap

# 12
  • Мнения: 1 353
педиатъра има нужда от него за да регистрира бебето като свой пациент,а също ти е нужен за да си вземеш еднократната помощ от 200лв от соц.подпомагане в твоят район.след това си го прибираш при твоят и на мъжо и...така докато ти потрябва за нещо си.честито бебенце да ти е здравичко  bouquet
Също и при документите за детски

# 13
  • Мнения: 137
off topic: аман от даскалици  Sick

vike
 202uu

 Peace

# 14
Честито бебче!!!!.   bouquet Да ви е живо и здраво. А с Акта за раждане нищо не се прави, просто го пазиш, където пазиш твоя и на мъжа ти.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт