купувате ли от on-line магазините

  • 2 305
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
ползвате ли on-line магазините?
Ако си харесам стока и си я купя, но ако в последствие се окаже че не отговаря на очакванията ми мога ли да я върна?
Изобщо ако знаете нещо за on - line търговията ще съм Ви благодарна да споделите мнение.

# 1
  • Мнения: 5 026
не... не знаеш какво ще ти доставят.Все пак живеем в България...и няма гаранции за нищо и защита на потребителя

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Когато ти доставят стоката ще поискаш да ти я разопаковат и ако не е това което искаш /примерно цвят, счупено, пукнато и т.н/ можеш да откажеш поръчката.

А какво имаш в пред вид да не оправдае очакванията ти ? Когато си купиш нещо от магазина и то ако не оправдава очакванията ти връщаш ли го ?

# 3
  • Мнения: 219
Пазарувам от онлайн магазини и се е случвало няколко пъти да оставам разочарована, защото на картинка е едно, наяве друго. Естествено няма как да върна закупеното.

# 4
  • Мнения: 8 917
Пазарувам от онлайн магазини - не съм се разочаровала досега Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 265
Зависи от магазина. Например, едни бебешки панталонки, поръчани от smenzamen.com, без проблем ни ги смениха на по-голям номер за отрицателно време  Heart Eyes.

# 6
  • Мнения: 1 446
До доволна съм. Пазарувала съм от DaNet и съм много доволна. Също съм купувала от др. on-line магазини.

# 7
  • Мнения: 1 937
Да.
Основно книги, цветя, парфюми (но когато ги познавам), консумативи за принтери и копири, храна.
Не ми се е случвало да правя рекламации.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
за първи и единствен път пазарувах  от един от известните ни детски он-лайн магазин и толкова се разочаровах, че сега като си харесам он-лайн нещо и направво не смея да си го порачам, че не знам какво ще получа......

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Книгите почти винаги си ги взимам On- line, защото нямам време .......Нищо друго не съм взимала и не смятам да взимам..........освен ако преди това съм го виждала и вече знам какво представлява

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903

А какво имаш в пред вид да не оправдае очакванията ти ? Когато си купиш нещо от магазина и то ако не оправдава очакванията ти връщаш ли го ?[/color]

за съжаление в бг нямаме такава опция....

# 11
  • Мнения: 1 101
Напоследък често ми случва да пазарувам от on-line магазините и досега не съм имала никакви проблеми  newsm10

# 12
  • Мнения: 1 520
Да, купувам от он-лайн магазини. Досега не съм се разочаровала.
Не знам каква е практиката, когато искаш да върнеш някоя стока.

# 13
  • Мнения: 1 860
не... не знаеш какво ще ти доставят.Все пак живеем в България...и няма гаранции за нищо и защита на потребителя
Е, не е съвсем така. Аз съм в град където магазините са кът, а най-близката цивилизация е на 3 часа с ферибот и 1 1/2 с автобус след това. За това почти всичко пазарувам онлайн. Но това, че съм в UK не е гаранция за качеството на това което съм поръчала, а и понякога да го върна ми излиза повече пари отколкото стойността на покупката.
 
 Иначе съм твърдо ЗА пазаруването по Интернет. Другото удобство е, че повечето продукти имат подробно описание и приложение, докато в магазина продавачите, които могат да ти кажат с подробности нещо за даден продукт, са рядкост.  Peace

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 16:46 от nana_cool

# 14
  • Мнения: 9 582

 Иначе съм твърдо ЗА пазаруването по Интернет. Другото удобство е, че повечето продукти имат подробно описание и приложение, докато в магазина продавачите, които могат да ти кажат с подробности нещо за даден продукт, са рядкост.  Peace
Напълно подкрепям!!!

Общи условия

Активация на акаунт