С PRIMOLUT NOR НА МОРЕ

  • 3 838
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Личната ми ги изписа за забавяне на менструацията но падало кръвното от тях  кажете мнение и пишете за някои изпитани Rolling Eyes

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
От 11 години ги пия при необходимост, не съм забелязала да ми пада кръвното след употреба. Само следващия месец цикълът ти може да се поразмести с 2-3 дни.

# 2
  • Мнения: 4 195
чакай, чакай, я сега обясни на незнаещите - отивам на почивка и точно тогава би трябвало да ми дойде - и какво, мога да пия Примулут нор, така ли? newsm78и как да го пия..той не беше ли спешна контрацепция newsm78

# 3
  • Мнения: 83
много ти благодаря че голямо чудене се чудя дали да ги пия

# 4
  • Мнения: 83
не онова завършваше на дуо Почваш да ги пиеш 3  дена преди очакваната менсруация по 1 2 пъти на ден и когато ги спреш ти идва

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Здрасти!
Аз също съм го ползвала за забавяне - като цяло няма нещо по-специално, на мен лекар ми ги изписа като почнах близо 2 седмици преди цикъл с 1 таблетка, а ако нещо се получи зацапване - увеличих на 2 таблетки. Като ги спрях, след 3-4 дни ми дойде. Няма страшно, но това са си хормони и с тях не бива шега.

# 6
  • Мнения: 525
Преди две години ми се наложи да ги пия по време на морето.Трябва да се започне 3 дена преди предполагаемата дата и се продължават докато е нужно.Идва 2-3 дена след като се спрат.Проблема при мен беше,че преди да ми дойде 1 седмица ми се надуват гърдите и ме болят.Всичко това продължи през цялото време докато пиех хапчетата.Ходех като една бомба.Повече не смятам да ги употребявам.Гледам да си организирам морето в подходящо време.

# 7
  • Мнения: 83
Преди две години ми се наложи да ги пия по време на морето.Трябва да се започне 3 дена преди предполагаемата дата и се продължават докато е нужно.Идва 2-3 дена след като се спрат.Проблема при мен беше,че преди да ми дойде 1 седмица ми се надуват гърдите и ме болят.Всичко това продължи през цялото време докато пиех хапчетата.Ходех като една бомба.Повече не смятам да ги употребявам.Гледам да си организирам морето в подходящо време.
     
и аз така си правих сметка но ми закъсня предния месец  и поради това че са хормонални ме е страх да ги пия

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
това за гърдите дето се подуват е вярно!!! и на мен ми беше така Sad

# 9
  • Мнения: 689
Аз използвам Оргаметрил .Взема се по същия начин

# 10
Zdraveite.Az su6to pih Primolut nor 5  za zabavqne na cikula,samo 4e 5 dena predi da mi doide i sega sled kato gi spqh ve4e 3 den ne mi idva.Spored vas tova normalno li e?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Да, нормално е, поне при мен беше така. Би трябвало всеки момент да ти дойде. Ако се забави повече от 5-6 дни, отиди на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт