Какви са очакванията ви към мъжете ви?

  • 1 701
  • 28
  •   1
Отговори
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
По повод малък скандал снощи, мъжът ми ме помоли да изложа в писмен вид исканията си и очакванията си към него. Голяма грешка  Mr. Green! Списъкът ще бъде дълъг, ще го накарам да подпише и ще залепя списък върху екрана на телевизора, защото това е мястото, към което погледът му е устремен през по-голямата част от времето  Mr. Green.

Та, моя списък аз си го знам  Wink. Но ми е любопитно, какви са вашите очаквания към половинките ви в ежедневен и по-далечен план?
Може пък да почерпя някоя идейка  Grinning.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много е важно как ще подходиш!За първото изискване трябва да пишеш:"Мили съпруже, първото изискване е да станеш мулти милиярдер и аз да те направя милионер". Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
преди 14 години се видяхме, харесахме се, приехме се и си обещахме да сме заедно... разбира се, оттогава много сме се променили, опознали сме се още повече и продължаваме да се приемаме каквито сме... за какви очаквания говорим?!  newsm78

ако става дума за конкретни битовизми, тези дни очаквам от него да вложи много старание в масажирането на гърба ми, защото съм болезнено схваната. в този контекст той не очаква от мен да се занимавам с домакинство (макар че вече седмица не съм на работа), а да си почивам и най-много да отида на лекар....

като дойде време за чистене, и двамата очакваме справедливо да си разпределим задачите - според възможностите и желанието на всеки...

и дали защото много добре се познаваме, но определено всеки от нас оправдава очакванията на другия

# 3
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Уфф, съжалявам, ама без да искам съм постнала два пъти една и съща тема, и сега не знам как да изтрия едната  newsm78.
Голяма бяла птица съм аз, знам си  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами аз преди време имах разни очаквания спрямо него, но реалността доста се разминава с тях. Сега очаквам поне някой прекрасен ден да стане по-отговорен и по-амбициозен!

# 5
  • Мнения: 3 478
Прекалено големи и често трудно изпълними от негова страна Mr. Green

# 6
  • Мнения: 68
Преди всичко изскванията ми към него са свързани с това, да няма кой знае какви изисквания към мене   Crazy И това за милиардера, дето да го правя милионер, но май почвам да отстъпвам по тази точка... Money

# 7
  • Мнения: 2 161
Очакванията ми бяха оправдани.

# 8
  • Мнения: 2 672
 Shocked еми ние нямаме нужда от такива списъци... незнам , не ни се е случвало....

# 9
  • Мнения: 631
Какви очаквания, какви списъци по - спонтатен човек от мъж ми няма и съм щаслива да е така

# 10
  • Мнения: 495
имам едно очакване, ама то е по-скоро в сферата на научната фантастика, та не съм си го сложила на сърце Simple Smile
да разбира по-добре "дълбоката ми душевност", демек женски мурафети, казано между нас Joy hahaha

# 11
  • Мнения: 5 313
В момента не се сещам да имам някакви по-специални изисквания към него.

# 12
  • Мнения: 765
Той ги покрива моите изисквания , аз по принцип  не очаквам много от никой и затова по-често се изненадвам приятно , отколкото обратното . Не бих писала , предпочитам ,ако имам някакъв проблем да го обсъдя веднага . Всичко си казвам и той на мен . Не сме съвършени и трябва да си напомняме от време на време някои неща . Аз го правя в разговор - на вас ви харесва да си пишете бележки ...важното е да си истински .

# 13
  • Мнения: 15 619
Всеки ден, всеки час - нови изисквания имам аз!

# 14
  • Мнения: 5 622
Всеки ден, всеки час - нови изисквания имам аз!

И аз  Peace  Joy

Общи условия

Активация на акаунт