Не ви ли е гадно като...

  • 3 310
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
Искам да попитам.

Не ви ли е гадно като прочетете нова тема, която е пусната ей-така без пояснения защо? И без да се разбира какво е имал предвид авторът.

# 1
  • Мнения: 1 416
Търпя, какво да правя?!  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 495
Не ми прави впечатление

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
И тая тема не ми е ясна  Sunglasses, дай пример, че иначе ей така да си чешем езиците...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ми прави впечатление

# 5
  • Мнения: 2 161
Искам да попитам.

Не ви ли е гадно като прочетете нова тема, която е пусната ей-така без пояснения защо? И без да се разбира какво е имал предвид авторът.
Ъхъ.Сега,например,ми е гадно.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Тази тема се бори за приз!  Rolling Eyes

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
И тая тема не ми е ясна  Sunglasses, дай пример, че иначе ей така да си чешем езиците...
А най ме дразни като видя неясно заглавие, писано тъй, за да привлече повече хора да видят какво пише вътре. Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 1 616
И тая тема не ми е ясна  Sunglasses, дай пример, че иначе ей така да си чешем езиците...

И на мен не ми е ясно... Rolling Eyes От неясните заглавия ли трябва да ми е гадно? Ако това се пита - не, не се впечатлявам... Просто кликвам, за да видя за какво иде реч...

# 9
  • Мнения: 1 462
Питам автора какво е имал предвид.  Ти да не се впечатли от моя постинг на шльокавица?

# 10
  • Мнения: 46 488
Не обръщам много голямо внимание, но все пак зависи в кой подфорум е пусната, да пуснеш в Майките тема "Помоооооооооооооооооооооооооооооооощ!" и да се окаже нещо глупаво, е тогава вече ме дразни  Mr. Green
Но Клюкарника ми е забавно  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ами свикнах им вече на тия теми.

# 12
  • Мнения: 2 804
Тази тема се бори за приз!  Rolling Eyes
newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • Мнения: 1 120
Всеки ден има такива теми и вече не ми прави впечатление Sunglasses

# 14
  • Мнения: 677
ама ти клюкарника го взимаш на сериозно ли?сериозно ли питаш?ай ти отговора аз сериозно тогаз-мисля че твоята тема е такава каквато си описала във въпроса си..обаче не мен "не ми е гадно" от нея...свиркам си...

П.П.Клюкарник
Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми. Общи приказки, клюки, спорове, актуални събития и проблеми, несвързани с бременността и майчинството.

Общи условия

Активация на акаунт