Когато детето ни спипа в леглото???

  • 4 748
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
Twisted Evil Ха,сега.Как ще реагирате ако правите секс с половинката си  luvbedи изведнъж нахълта детето ви newsm30?Как ще обясните на малчугана,че правите любов,а не се биете  fightпримерно .Как ще ратълкувате на любопитното мъниче определението"секс"? EmbarassedАз чакам първото си дете preggo,но видях в едно списание тази статия и ми е интересно,вие,които имате повече опит как постъпихте или бихте постъпили в такава ситуация.  newsm65

# 1
  • Мнения: 2 274
   Ами той много пъти ни е хващал в крачка  Mr. Green! Но винаги сме увити в завивките, като знаем, че е буден и може да се появи от другата стая! Не е най-удобното, но пък спестява излишни обяснения  Twisted Evil! Като беше по - малък му казвахме, че се гушкаме докато се събудим напълно / моите уши са винаги на 10 и го усещам че идва преди да е отворил вратата/! Понякога е идвал да се гушка и той  hahaha! Но откак на 4 годинки го светнахме по темата "бебета и секс" на него му е от ясно по-ясно! Почти винаги чука на вратата, а когато забрави само казва " Упс!" или " Извинявайте!" и ухилен до ушите излиза от стаята  Mr. Green!

# 2
хи хи хи и аз ще следя темата с интерес, защото и ние с мъжа ми се чудим като мине още малко време как ще обясняваме на Марти какво точно правим, ако ни хване в крачка  Laughing

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Стараем се да се гушкаме докато спи, ама в последно време взе да ни усеща, че правим нещо интерсно ... Mr. Green Иначе само да види, че татко му ме прегръща започва да пищи и да ни бие #Crazy - " не пипа, не цунка, мамата.........."  Crazy Joy Някаква ревност ли, какво ли - не знам  Thinking Още е малък да проумее какво е секс, ще поизчакаме с обясненията. Така, че се стараем да го няма, а ако ни спипа - ще импровизираме ... hahaha

# 4
  • Мнения: 495
Twisted Evil Как ще обясните на малчугана,че правите любов,а не се биете  fightпримерно . newsm65

ами наблегнете на милувките де, не на садо-мазото newsm62

# 5
  • Мнения: 1 520
Нашето още не ни е хващало. Ама да не се успокоявам - сигурно предстои.

Искам само да вметна че преди имаше подобна тема, имаше много смешни случки, които мамите бяха разказали. Не помня в кой подфорум, но някоя от вас, която е на "ти" с търсачката, ако й се занимава може да я потърси.

С удоволствие бих се посмяла пак. Имаше наистина попадения.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 289
Twisted Evil Как ще обясните на малчугана,че правите любов,а не се биете  fightпримерно . newsm65

ами наблегнете на милувките де, не на садо-мазото newsm62




Има някои страстни натури.Няма да се връзваме или да размятаме камшици,де Embarassed

# 7
  • Мнения: 7 474
За щастие не се е налагало Praynig, детето спи в отделна стая . Laughing

# 8
  • Мнения: 1 289
За щастие не се е налагало Praynig, детето спи в отделна стая . Laughing




 #2gunfireНе се успокоявай-то може да нахълта,когато най-малко го очакваш. Embarassed Embarassed Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 001
Чак сега разбрах, защо старите хора казват, че не се е мръкнало още  smile3532
Никола  все още спи при нас, та обикновенно "почваме" след като съм го приспал.
Александра един път ни изненада с присъствието си, ама беше тъмно (а и бяхме "тихи") та не се наложи да й обясняваме. Тя иначе за секса знае, но не ни се е "случвало да онагледяваме"  newsm17 smile3521

# 10
  • Мнения: 1 001
За щастие не се е налагало Praynig, детето спи в отделна стая . Laughing

И Александра спи в отделна стая, и за Никола сме подготвили, ама като не се заключваме ... newsm53

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм "спипвала" нашите и трябва да ти кажа, че така се впечатлих, че още помня всичко и то доста добре. Те не ме видяха и не са ми давали обяснения, но си мисля, че каквото и да ми бяха казали, едва ли щеше да промени впечатлението... Wink

# 12
  • Мнения: 28
На едни познати синът им беше казал - Който е отгоре да стане да ми даде гърнето! Joy

# 13
  • Мнения: 1 001
На едни познати синът им беше казал - Който е отгоре да стане да ми даде гърнето! Joy
smile3532

# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
На едни познати синът им беше казал - Който е отгоре да стане да ми даде гърнето! Joy

Е, това се вика адекватна реакция.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт