дайте мнението си за Косовски!!!

  • 840
  • 4
  •   1
Отговори
Хей някои да е раждал при Косовски. Сестри4ката ще ражда скоро и се 4уди дали да го избира като доктор.....

# 1
  • София
  • Мнения: 10 298
Запознах се с него на един Рожден Ден. Aко го беше чула как говори за бременните, нямаше да питаш.... особенно ме впечатли как разрязали една мама на 31 декември в 24.00, без да има нужда от секцио, само и само тяхно да е първото бебе на 2004г.
Другата гледна точка пък е на един мой приятел, жена му раждала при него и е много доволен!

# 2
Леле как ме уплаши....с това за новата година! Но ти мерси за бързия отговор!

# 3
  • София
  • Мнения: 10 298
Виж, по-добре е да си кажат мнението мамите раждали при него, че така на думи...... но е голям отворко!

# 4
  • Мнения: 4 242
Косовски присъства на моето раждане точно преди месец, просто си беше на смяна човека. Не мога да кажа лошо за него, голям шегаджия е а това е полезно, макар че едва ли можеш да оцениш по достойнство хумора му в такъв момент когато едва гледаш от болки Rolling Eyes . Иначе цялата работа от началото до края свърши акушерката Мая Бонева, на доктор Косовски се падна само да натиска с лакът горната част на корема ми, така и не се наложи друга негова намеса. Това е, съжалявам че едва ли съм помогнала много Wink

Общи условия

Активация на акаунт