МИС USA БЪЛГАРКА? 2-ри кръг...

  • 1 836
  • 33
  •   1
Отговори
Здравейте, това момиче е българка която живее в САЩ и в момента участва в състезание за модели, "Ms. USA Online"! Нека да и помогнем, като гласуваме за нея и изпратим това съобщение до всичките си приятели в интернет! (може да се гласува на 24 часа по един път) www.msusaonline.com/miss.php?model_id=290

Първи кръг приключи!
Благодаря на всички които я подкрепиха и дадоха едно рамо!
Втори кръг, гласуването продължава... ред е на второто рамо Simple Smile
Забележка: Тази тема е напълно любителска и няма каквато и да е комерсиална цел!
Всеки е свободен и достатъчно интелигентен за да прецени как да постъпи!
florisbox@gmail.com

# 1
  • Мнения: 677
ок,гласувах..и кво стаа ако спечели?ше се бори със световния глад ли..я разкажи..

# 2
  • Мнения: 76
Добре, гласувах.Ще се радвам да спечели, още колко кръга има? Дайте още снимки, ако има!

# 3
  • Мнения: 476
На мен нещо не ми харесва това девойче... Нещо не ме кефи.

# 4
  • Мнения: 3 886
На мен нещо не ми харесва това девойче... Нещо не ме кефи.
Naughty Naughty и аз така ама ич да не се надява на нещо все пак нащенско е дано има късмет newsm78


# 5
  • Мнения: 2 495
 Sick в тялото е добре, но в лицето, нещо не ми харесва.Все пак , нали съм солидарна-гласувах за нея.Мой пък да спИчели Laughing

# 6
  • Мнения: 2 161
И аз гласувах.

# 7
  • Мнения: 332
Готово и аз гласувах.Успех на момичето.

# 8
  • Мнения: 1 800
И на мен не ми харесва, но я подкрепих, защото е българка.

# 9
  • Мнения: 1 187
Успех на мадамата  Wink

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Дадох глас Simple Smile.
Гледам, че е на 4-то място до момента.

# 11
  • Мнения: 2 907
Не виждам защо ще гласувам за нея, каквата и да беше по националност. Моми4ето не е красиво, няма моделско излъ4ване, абсолютно средно статисти4ески външен вид. Не е 4естно да и давате надежди, какво от това като е българка?

# 12
  • Мнения: 3 886
Не виждам защо ще гласувам за нея, каквата и да беше по националност. Моми4ето не е красиво, няма моделско излъ4ване, абсолютно средно статисти4ески външен вид. Не е 4естно да и давате надежди, какво от това като е българка?


 подкрепям

# 13
  • Мнения: 793
Още един глас и от мен  newsm80 Успех.

# 14
  • Мнения: 11 003
Не ми харесва и няма да гласувам, какво като е българка  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт