chicco ct 0.1 или b-max brevu

  • 821
  • 12
  •   1
Отговори
# 1
здравейте аз съм нова и се оказва че въобще не е толкова лесно да се включа и да попитам коя от гореспоменатите колички бихте предпочели

# 2
  • Мнения: 2 149
http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=05.067 … &idSezione=43 С други думи тази, или тази
 /която аз не намирам!/, дай линкове!

# 3
  • София
  • Мнения: 596
B-max не открих, може би става въпрос за нещо такова


Най-добре се разходи до Малечко, предлагат и на Бреви и на Чико колички, продавачките са доста компетентни и ще отговорят на въпросите ти.
Успех в избора!

# 4
  • Мнения: 2 149
Малечко НЕ ПРОДАВАТ Chicco!
Питах миналата седмица, не предлагат колички на тази фирма!

# 5
  • София
  • Мнения: 596
Малечко НЕ ПРОДАВАТ Chicco!
Питах миналата седмица, не предлагат колички на тази фирма!

Я гледай ти  #Crazy лично аз съм разглеждала продукти на Chicco там, но може би е било отдавна а сега вече да не предлагат!

# 6
  • Мнения: 1 544
Продукти на чико имат но не и колички /за малечко става въпрос/.
 Иначе по въпроса аз съм за чикото  Peace

# 7
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
аз съм точно с тази която чаено момиче е показала. даже същия цвят и съм адски доволна. няма да сбъркаш. моята е от пакостник.

# 8
  • София
  • Мнения: 596
Днес имах път към Малечко, та по въпроса: колички на Chicco не предлагат от доста време, т.то "Атекс" нямали внос и не се знаело кога и ще имат.

Въпросната  Brevi B-Max я имат на каталог, другата седмица чакат доставка, цена не знаят!

# 9
  • Мнения: 5 026
на B-Max количките на каква цена са?

# 10
благодаря за отговоритер Hug

# 11
# 12
  • Мнения: 4 428
Днес имах път към Малечко, та по въпроса: колички на Chicco не предлагат от доста време, т.то "Атекс" нямали внос и не се знаело кога и ще имат.

Много странно newsm78 Аз бях там миналата година, като бях още бременна и точно там гледах триколката на Чико newsm78


Ти май много си падаш по тази марка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт