Как се стерилизира?

  • 1 388
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте! Simple Smile
От форума се снабдих със стерилизатор на д-р Браун за МВ, но няма упътване за ползване. Моля, ако някой има идея как се стерилизира, нека сподели. Ще съм много благодарна.  Embarassed  bouquet

# 1
  • Мнения: 525
Не съм ползвала уред за стерилизация,но много е удобна течността за студена стерилизация.Ползвала съм такава на Чико-бутилка 1 литър е около 8-10 лева.Стига за доста дълго време.Когато се приготви течността е годна  12 часа.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
моят не е Браун, но се работи с всичките по еднакъв начин, предполагам.
слагаш измитите шишета и биберони, наливаш 1 чаша студена вода, затваряш капака и слагаш в микровълновата за 9 минути на пълна мощност.

# 3
  • Мнения: 4 621
Аз имах на Авент. Слагах измитите шишета и биберони, наливах 200 мл вода и в микровълновата за 5 минути Peace

# 4
  • Мнения: 742
моят не е Браун, но се работи с всичките по еднакъв начин, предполагам.
слагаш измитите шишета и биберони, наливаш 1 чаша студена вода, затваряш капака и слагаш в микровълновата за 9 минути на пълна мощност.

newsm10
Моят е на Чико и работи по същият начин!

# 5
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 163
Момичетата са ти казали, но има много голяма значени мощността на МВ. Аз стерилизирам 4 мин - според упътването на стерилизатора (Авент)

# 6
  • Мнения: 137
Благодаря ви много за бързите отговори!  Hug  bouquet

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
А пък аз пускам за 10мин.на пълна мощност.Моя е на Чико.Слагам измитите шишета и биби и наливам една чаша(200гр.)вода и пускам.

Общи условия

Активация на акаунт