Какво ще кажете за болките в гърба???

  • 502
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Знам, че болките в гърба или кръста са характерни за петия месец, а аз съм както ви казах все още в третия? Дали това е нормално??? Confused

# 1
  • Мнения: 5 391
Не мисля, че може да се определи точно кога болките са характерни и за кой период .Строго индивидуално е според мен, неприятно е но не мисля, че имаш причина да се тревожиш.

# 2
  • Мнения: 346
почивай си повече,можеш да помолиш мъжо да те масажира при мен само това помагаше.няма страшно ще минат  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Наистина не може да се определи точно в кой месец е нормално да чувстваш такива болки, но на теб все още не ти тежи толкова корема и мисля, че можеш да се опиташ да си регулираш стойката по някакъв начин.

# 4
  • Мнения: 103
Здрасти.Аз също от третия месец страдах от болки в кръста и гърба и мога да ти кажа,че само колана за бременни помогна Peace Peace Peace.Мъжът ми все ме разтриваше но ефекта беше временен,а с колана всичко си беше нормално,но трябва редовно да си го носиш за да има ефект.Болките ми спряха към края на 5ия месец,сега съм в края на 8ия и нямам проблеми с кръстарнезависимо от големия корем.Отдавам го на това че колана допринася за правилната стойка  на гръбнака.Опитаий.ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 165
и аз имах болки в кръста,които след около месец-два минаха от самосебе си.вземи си от коланите за бременни-чувала съм,че наистина облекчават доста.

# 6
  • Мнения: 25
Отново много благодаря за съветите Laughing! Открих колана за бременни в онлайн магазина ДаНет и вече си го поръчах!!!

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте и от мен. Аз имам постоянни болки в кръста и гърба, но при мен си е вродено- има лека форма на Спина Бифида , та затова ме боли адски. Но поне не ми става лошо, в 9 седмица съм.
Момичета, а какво представлява този колан за бременни, къде се купува?

# 8
  • Мнения: 99
Купих си колана преди около 2 седмици - доволна съм, много облекчава, а и коремчето вече е голямо.  Grinning Препоръчвам го от личен опит. Може да си го поръчаш и по интернет в danet. Успех!  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 478
Аз започнах да нося колан за бременни и значително облекчи болките.

Общи условия

Активация на акаунт