защо крият лицата им?

  • 1 832
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Току що видях по новините (би ти ви), че е заловен сериен изнасилвач в Стара Загора, който има повече от 5 нападения.
Защо, когато го дават лицето е закрито от мигащи квадратчета #2gunfire Някакви негови лични човешки права ли се защитават по този начин като се крие самоличността му #Cussing out Защо не го покажат публично, така че хората да го разпознават лесно ако не дай си боже се измъкне от закона newsm78 ....или направо не му татуират на челото *изнасилвач* #2gunfire

# 1
  • Мнения: 5 539
Пазят му констуционните права, че иначе после може да осъди държавата в Страсбург.

# 2
  • Мнения: 495
ами от криворазбрано тълкуване на човешките права
нали знаеш, правата на престъпниците са по-важни от тези на жертвите

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
и мъжът ми това пита. Незнам, презумпция за невинност, ама и после не ги показват. Ако е виновен, искрено се надявам в затвора да си намери майстора, въпреки че съм противник на насилието.

# 4
  • Мнения: 3 569
Предполагам, че защото не е признат за виновен все още. След обявяване на присъдата ще го покажат предполагам ...

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
и мъжът ми това пита. Незнам, презумпция за невинност, ама и после не ги показват. Ако е виновен, искрено се надявам в затвора да си намери майстора, въпреки че съм противник на насилието.

И аз това се надявам.

# 6
  • Мнения: 3 394
Пазят му констуционните права, че иначе после може да осъди държавата в Страсбург.

стига бе! до къде ще го докараме ако за щяло и не щяло се съдим в Страстбург??? А човешките права на изнасилените жени....та последното нападение е било над 17 годишно момиче, по дяволите!

# 7
  • Мнения: 3 394
Предполагам, че защото не е признат за виновен все още. След обявяване на присъдата ще го покажат предполагам ...

ти вярваш ли си?

# 8
  • Мнения: 487
Една от причините е, че ако е сериен изнасилвач, то непременно ще има разпознаване по време на следствието от другите жертви.
При условие, че му се показва лицето по телевизията и то в най-гледаното време, то когато делото влезе в съда, това може да стане причина разпознаването му от жертвите да не бъде прието и това да отпадне като доказателство, тъй като те предварително са го видели по телевизията и това е можело да им повлияе при разпознаването.
...ама и аз едно обяснение дадох, дано сте ме разбрали Grinning

# 9
  • Мнения: 3 569
Няма причина цял живот да му крият лицето ... Маргините ги показват, хем не са осъдени още ...

# 10
  • Мнения: 5 539
Пазят му констуционните права, че иначе после може да осъди държавата в Страсбург.

стига бе! до къде ще го докараме ако за щяло и не щяло се съдим в Страстбург??? А човешките права на изнасилените жени....та последното нападение е било над 17 годишно момиче, по дяволите!


Ами не знаеш ли колко престъпници осъдиха държавата, заради някакви формални нарушения по време на предсъдебните производства и сега Бъгария е длъжна да им изплаща обезщетения. Доста унизително, направо се чувствам изнасилена, като чуя нещо подобно. Sick Затова нека по-добре сега да го крият Tired

# 11
  • Мнения: 3 394
жалко, много жалко, че фактически те винаги се чувстват силните Sad

майната им на лицата! бил познайник на полицията, а какво прави навън?

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
жалко, много жалко, че фактически те винаги се чувстват силните Sad

Всеки е невинен до доказване на противното.

Разбирам яроста на всички срещу изнасилвачите, но законите са, за да се спазват.

За мен лично е по-важно полицаите, следователите и т.н. да си свършат работата добре и в рамките на закона и въпросния да бъде осъден /ако е виновен/, а не да гледам лицето му. Изобщо даже не ми е притрябвало да знам как изглежда.  Peace

# 13
  • Мнения: 127
На вратата на заболекарския кабинет в моя град има доста голяма белешка на която пише(смисъла беше горе-долу такъв)
ЗАДЪРЖАНИТЕ ПОД СТРАЖА СЕ ОБСЛУЖВАТ С ПРЕДИМСТВО И БЕЗ ЗАПЛАЩАНЕ
Аз като ми дойде реда и казах на зъболекарката че са ме пуснали от участъка та да ми сложи пломбата Laughing
Еми нямам думи newsm78

# 14
  • Мнения: 822
Вярно,тъпички са ни законите и плачат за промени...Тук престъпниците не ги показват,ако са под 18 години.Другите-съдени,несъдени-не ги крият.Като се има предвид,че Канада е държава,в която също се съдят за щяло и не щяло...

Общи условия

Активация на акаунт