жилетки на ТЦМ

  • 1 428
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
Някой виждал ли е за мом4ета и къде Praynig
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_49/products_id/957

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 22:25 от mama Bobo

# 1
  • Мнения: 1 756
никой ли не е виждал Cry

# 2
  • Мнения: 346
Аз не съм срещала, но защо не пробвашш да я поръчаш онлайн

# 3
# 4
  • Мнения: 1 756
Да знам, но ТЦМ ми отговориха 4е не пращат в БГ,дори и с немска карта да платиш
 Sad

# 5
  • Мнения: 343
тя ще излезне златна ако платиш пощенските разходи от австрия или германия Shocked

# 6
  • Мнения: 9 990
чак сега виждам-има такава но в светло синьо-на Красно село в магазин на ТСМ.Размер 146 см ако не греша беше...не видях и цената дали съвпада с дадената от теб, просто ми хареса и бих я взела, ако не беше много голяма за моето детенце.

# 7
  • Мнения: 1 756
тя ще излезне златна ако платиш пощенските разходи от австрия или германия Shocked
Абе и да искаш не става,писаха ми хората Peace

# 8
  • Мнения: 1 756
чак сега виждам-има такава но в светло синьо-на Красно село в магазин на ТСМ.Размер 146 см ако не греша беше...не видях и цената дали съвпада с дадената от теб, просто ми хареса и бих я взела, ако не беше много голяма за моето детенце.
Ех,моля те ако има по малка, до 104 пиши ми на ли4ни аз ще ти се обадя да ми кушпиш

# 9
  • София
  • Мнения: 50
в Биг Шоп на " Васил Левски: 100 я има за 9.50 с 44 % намаление. Размер 86/92см.

# 10
  • Мнения: 9 990
чак сега виждам-има такава но в светло синьо-на Красно село в магазин на ТСМ.Размер 146 см ако не греша беше...не видях и цената дали съвпада с дадената от теб, просто ми хареса и бих я взела, ако не беше много голяма за моето детенце.
Ех,моля те ако има по малка, до 104 пиши ми на ли4ни аз ще ти се обадя да ми купиш

ОК, нямаш проблем, но нали знаеш как е с тези стоки-не се знае даже кога може да има евентуално-аз минавам чат пат-че все нещо интересно изниква, та ще питам и за жилетка периодично.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 968
А от тук не може ли да се направи поръчка (и на мен много ми харесва жилетката) или няма в наличност? Сега в брошурата на Метро видях хубави жилетки - 21 лв. с ДДС, ако ходя в Метро ще пиша как изглеждат.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да, в Метро има нелоши жилетки... поне на картинка.
Аз си купих българска жилетка на ф. Ина (май беше) за 14лв. Страхотна е.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 968
Шани, от къде я купи и какви цветове има?

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От Враца я взех и е светло синьо с 3 ромба тъмно синьо. Много е фина.

В ТСМ-ски м-н съм виждала подобни жилетки на цена 24лв. На УайкиКики също гледах една. НЕ лоша, но за 25лв.

buni - потърси в детските магазини. Аз в няколко намерих жилетки на тази българска фирма, (мисля че е Ина) и накрая се реших.

Общи условия

Активация на акаунт