различават ли се по нещо пюретата за 6 и 8 месеца...

  • 395
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
за 6 и 8 месеца ,освен по това че имат парченца месо?
Мога ли да давам пасирано пюре за 8 месеца на 6 месечно бебче ?

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 17:15 от Vivi

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Би трябвало да се различават и по съставките, не само по консистенцията. Ти защо искош да даваш пюре за по-големи newsm78, яжте си от тези за вашата възрастова група.

# 2
  • Мнения: 878
ами по- ми харесват .....имат по голям избор ....та затова ,иначе си ядем нашите

# 3
  • Мнения: 8 505
По размера на частиците-за 8м са по-едри.Да,можеш да ги даваш.

# 4
  • Мнения: 4 621
Мисля, че не е проблем да ги даваш. Доколкото знам разликата е в размера на частиците в пюрето.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
ами по- ми харесват .....имат по голям избор ....
Има и още по-голям избор - пържолки, уиски с ядки ... но като му дойде времето!

Освен разликата в консистенцията и съставките на тези за след 8 месеца са по-разнообразни, но с продукти, които още не са препоръчителни за вашата възраст (така е със сигурност за марките, които ние ползвахме - Хип и Семпер - би следвало да е така и при всички останали).
Така, че хапвайте си пюренцата за вашата възраст, разнообразието предстои скоро и ще го има за цял живот ....
Но в крайна сметка зависи кога си захранила и какво хапвате вече, аз горе написах по принцип и от моя личен опит - на вашата възраст не бяхме въвели все още доста храни и пюретата за след 8 месеца бяха с неподходящи за моето бебе съставки.

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 10:36 от nati_nat

# 6
  • Мнения: 878
благодаря ти за мнението ,но както виждаш аз съм задала доста точно въпроса си .Ако исках да питам дали мога да му давам фъстъци ,щях да го направя.
Детето ми е рано захранено.Не се вманиачавам на тема късно захранване ,глутени ,жълтъци и тем подобни щуротии.
Благодаря на момичетата които ми отговориха по темата .  bouquet
Все ще се намери някой да ти дава "СЪВЕТИ"

Общи условия

Активация на акаунт