Едно въпросче за пюретата?

  • 482
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Нали няма проблем ако не се дават пюрета от една марка а се сменят?Извинете ме за въпроса ,но ще ги започваме а искам да опитаме от няколко и да видим кой най ще му харесат.А по кое време давате плодовите пюрета?  smile3504 eat

# 1
  • Мнения: 2 019
не.може6 да дава6 сутрин и следобед по малко като добавка

# 2
  • София
  • Мнения: 6 161
В една предишна тема беше написала, че детето ти е на 2 месеца. За къде си се разбързала с пюрета? Захранването на детето може да започне не по рано от 4 месеца, а още по-добре е след 6.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Няма проблем да сменяш пюрета Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 926
Няма проблеми да сменяш марките на пюретатат. Нати яде различни марки. Аз давам плодовото пюре следобед към 3-4 понякога с АМ.

# 5
  • Мнения: 2 849
Няма проблеми да сменяш марките на пюретатат. Нати яде различни марки. Аз давам плодовото пюре следобед към 3-4 понякога с АМ.
И аз давам само следобед +добавка сухо мляко .

# 6
  • Мнения: 657
Момичетата са ти отговорили вече,че не е проблем това,ние вече не искаме да ги ядем Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 44 016
не е проблем, стига на малкия да му хареса. аз давам всякакви видове без БГ,нещо им нямам доверие. Плодово давам за десерт 1/2 бурканче на обяд или вместо(със сметана обаче или йогурт) каша ако сме на път. Иначе давам плодове прясни между яденетата. При захранване се дават между яденетата по около 30 гр, за да не му пречи на следващото ядене принципно, самите те нямат стойност на ядене ако са само плодове, можеш същотака да добавяш плод към кашите.

Ауу сега прочетох, че сте на 2 месеца.....аз плодово дадох на 7 и полувина. Ама изчакай поне да станете на 4-5 месеца сега само ще му дразниш стомахчето, а то така или иначе нищо няма да усвои от тези пюрета.....

# 8
  • Мнения: 7 186
Няма проблем.

# 9
  • Мнения: 962
Ами днес педито каза да започнем с 1-2 лъжички плодово пюре и аз затова питам.А иначе си пийваме сок от ябълки и морков.Ние сме с ранно захранване.Този подход избрахме,МОЛЯ да не ми се карате  Wink  Embarassed

# 10
  • Мнения: 46 477
... А по кое време давате плодовите пюрета?  smile3504 eat

На тези месеци по никое време не се дават.

Когато стане достатъчно голямо за пюре (6 или поне 4 месечно)- плодовите се дават на междинните хранения, а зеленчуковите и месните- на основните.
Смяната на марките не е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт