Медиите отразяват ССК!

  • 6 430
  • 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Тази тема ще е за линкове и всякаква друга информация, публикувана или отразена в медиите Grinning
Хайде давайте - кой, къде и колко Wink ни е отразил Grinning

# 1
  • Мнения: 3 161
Асе, много на място е темата!

копирай от темата за ССК съобщението на БТА, което е пуснал SafeHeaven.

От мен: гледайте новините довечера, надявам се да има отзвук за прес конференцията.

# 2
  • Мнения: 6 243
Щом Асинка предлага - ще копирам и тук:

# 3
  • Мнения: 1 547
Току що подадох това като информация и веднага го качиха в дир.бг

http://calendar.dir.bg/inner.php?d=1&month=8&year=2006&a … id=&eid=26785

След малко ще бъде качена и програмата по градове  Wink

Мисля си, че в опит да завладеем радиа и телевизии, пренебрегнахме електронните медии, които са много популярни напоследък.

Добавям и този линк:

http://dnes.dir.bg/2006/08/01/news491281.html

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 16:23 от Смърфиета

# 4
  • Мнения: 1 278
Сега в новините от 18,00 часа на Евроком ще има репортаж за кърменето (снимаха на пресконференцията)

# 5
  • Мнения: 3 161
Само да уточня, че инфото на dnes.bg е от пресконференцията, която е дал изненадващо Глобалният алианс вчера (а бяха казали, че ще ни поканят на нея; ние ги поканихме на нашата, но не разбрах имаха ли представител или не).

# 6
  • Мнения: 1 278
Сега в новините от 18,00 часа на Евроком ще има репортаж за кърменето (снимаха на пресконференцията)

Репортажът беше много хубав и прилично дълъг. Бланкът беше "Едва 30% от бебетата в Бг са кърмени". Самата новина много добре акцентираше на най-важните неща. Браво на репортерката от ЕК.

(само аз бях много грозна и пелтечех, но се надявам това да не се отрази толкова старшно на ССК  Laughing)

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Уф, кажете за пътуващите до дома си кога е повторението на Еврокомските новини, плийз! Close

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Да кажа кои медии запомних, да гледате/търсите:

Канал 1, ТВ7

Вестници: Телеграф, Българска армия (?), Монитор

Ъъъъ, да ме допълнят момичетата, аз толкова успях да запомня. Нямам спомен да съм видяла БТВ, НТВ, Стандарт, 24 часа, Труд и пр.

# 9
  • Мнения: 1 278
Стандарт бяха там - мацето, което зададе въпроса за финансовото спестяване от млеката  Simple Smile

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
По ТВ7 нелош репортаж за кърменето по принцип, изключително кърмене до 6м, ползите от кърменето; от пресконференцията не показаха нищо почти, жалко...
Като видях за финансите - казаха за спестяването, ако майката кърми  Grinning

# 11
  • Мнения: 3 926
Утре сутринта съм в ТВ 7дни. Между 8.30 и 9.00 часа Grinning

# 12
  • Мнения: 6 243
Асе, стискам палци!

Гледах репортажите по Нова ТВ и по Евроком Пв. Еврокомския май ми хареса повече.
Не ми хареса това, че даваха само шефката на Националния к-т, а не нашите момичета. По нова репортерката беше правила анкета с мами по парковете, които бяха много "за" кърменето.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Късните новини на Нова са от 23:30, на Евроком от 23:15.
Ще има ли добри души, които да ги запишат, много ви моля!
Нямам възможност да остана будна дотогава...

# 14
  • Мнения: 1 737
Не ми хареса особено по Тв7, малко криворазбрано го казаха... Ама карай, нали е в подкрепа ан кърменето... Peace

Въобще от всичките медийни изяви човек, незапознат с нашите истории остава с впечатлението, че всички подкрепят кърменето - и лекари и педиатри и майки, едва ли не тези които не кърмят го правят от глезотия да не си развалят циците, и сме тръгнали тях да агитираме, а те са толкова нищожен процент...  Останалите - нямат кърма, въпреки, че имат желание и толкоз - те нямат избор и въпроса е приключен.
Не се разбира от никъде, че има някакъв проблем - относно грешната информираност и поротивоположните мнения на педиатрите ни, осносно храненето на детето. Защото и те ще се подпишат колко много подкрепят кърменето, нищо че ни карат да спазваме режим и да захранваме рано.

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 20:19 от AQ

Общи условия

Активация на акаунт