жанин или ясмин?

  • 5 675
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
кое противозачатъчно смятате, че е по - добро?

# 1
  • Мнения: 4 621
Аз съм на Ясмин и съм доволна. Преди да забременея пиех Новинет, а след раждането започнах с Ясмин. За Жанин не мога да кажа нищо Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 1 028
Помислих,че за име пак пита някой и за сефте викам ще дам вот в таквоз питане,пък то.. Laughing

# 4
  • Мнения: 928
Искам да попитам мамите, пиещи Ясмин:
Забелязвате ли някаква промяна, след приемането на тези хапчета. Моя позната каза, че кожата й станала невороятна, след като започнала да ги пие, окосмяването по краката също намаляло, всмисъл доста по-бавно растяли космите, но пък и май понапълня. Та се чудя има ли връзка  Thinking

Помислих,че за име пак пита някой и за сефте викам ще дам вот в таквоз питане,пък то.. Laughing

Хахаха   Joy

# 5
  • Мнения: 1 629
Сори, ама и аз помислих, че за име на дете се пита Laughing

# 6
  • Мнения: 1 028
Цитат
убликувана от: мюриель

Сори, ама и аз помислих, че за име на дете се пита Laughing
Нищо де,ама вече си втора Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 091
И двата препарата са добри. За предписването на противозачатъчни се ходи на лекар и се правят хормонални изследвания за да се прецени за конкретния пациент какви хапчета са необходими, не се пият просто защото на някого са повлияли добре.
Моят съвет е да не си ги самоизписваш, защото последствията може да са много неприятни. Peace

# 8
  • Мнения: 498
Помислих,че за име пак пита някой и за сефте викам ще дам вот в таквоз питане,пък то.. Laughing
и аз така помислих hahaha

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Звиси на теб кой препарат ти понася по-добре. Аз преди да забременея пиех Жанин (тогава още нямаше Ясмин в БГ)-никакви оплаквания. Като родих лекарят ми каза, че Ясмин е несравнимо по-добър. Почнах с него, но не ми понесе добре и се върнах на Жанин.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
И аз за име си помислих, щях да гласувам за Ясмин  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 817
Аз съм на Ясмин, за сега нямам оплаквания. Peace

# 12
  • Мнения: 2 467
И аз за име си помислих, щях да гласувам за Ясмин  Mr. Green
Хихик, пък аз за Жанин

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз пък щях да предложа Дрислин  Joy

# 14
  • Мнения: 11 003
Ясмин  Peace
За хубавата кожа и намаленото окосмяване е вярно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт