Дали ни хвана летния вирус?

  • 733
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 464
Мами,току-що си прибрах детенце от яслата.Сестрата ми се обади че е много раздразнителна,плаче и е повърнала веднъж на фонтан.Взех си я ,у нас пак повърна но само стомашен сок ,защото не е искала да яде нищо,а в яслата е повърнала млякото което изпи в 7ч сутринта.Пила е много вода,но малко ме съмнява защото шишето и беше пълно,сега и предложих и не искаше ,пак взе да и се гади.Обадих се на педито,каза че щом няма Т и разтройство не е ентеро вируса а може да е от млякото или водата/ако в яслата са и дали от чешмата/
-Обърках се защото четох че вируса може да мине и само с повръщане;
-педито каза че ако е гладна може да си яде
Не е повръщала до сега и започвам да откачам май

# 1
  • Мнения: 545
Преди 2 седмици и нашия син го изкара този летен вирус. Започна с повръщане вечерта + болки в корема и обща отпадналост, Т нямаше. На другия ден вдигна 37.2-37.5. Не искаше да яде, само вода пиеше и лежеше. Диетата включва вода + обикновени бисквити, солети, препечени филийки, попара с изкиснато сирене (без сол и масло), може и кус-кус с изкиснато сирене по-нататък. Той предпочиташе солети и по малко попара.
Дано бързо й мине, че никак не е лесно да го гледаш как страда детето!

# 2
  • Мнения: 1 655
Синът ми изкара вируса по подобен начин, само с повръщане без разтройство и висока температура. Започна с повръщане след обяд, стомашни болки и лека отпадналост, повръщанията му след първото бяха само от вода. Веднага го сложихме на диета - шипков чай, сухари, картофи, ориз (от всичко това май само на чай караше), през нощта повърна още 2 пъти и на сутринта беше здрав. Лекувах го с хомеопатия. Дано и при вас да се размине леко и бързо.

# 3
  • Мнения: 1 464
Най-странното е че спа малко и сега като стана беше гладна на вълк?Направих и 2 сандвича със сирене,омете ги,изпи и една чаша чай от джоджен.Сега я наблюдавам дали ще повърне newsm78чудя се дали е правила някакви номера в яслата и да и са се скарали лелите и от страх да е започнала да повръща?Ние не и се караме,за бой и дума не може да става,ако и се скара чужд човек веднага започва да реве?

# 4
  • Мнения: 545
Щом е била гладна и е похапнала добре, най-вероятно е било нещо друго, а не вируса. Дано всичко да се е разминало.

Общи условия

Активация на акаунт