Възможна ли е грешка? (в теста за бременност)

  • 7 613
  • 66
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте,
много съм объркана, затова ме извинете, ако пиша несвързано.
Имаме дъщеря на 3,3г. Тези дни трябва да ми дойде цикълът, но просто не знам защо, за първи път откакто съм родила чувствам някакво безпокойство, постоянно следя дали ще ми дойде, съотватно броя дните, внимавам в календара. До сега не съм го правила.
Днес реших да си купя тест. Току що го направих и се оказа положителен Cry Нямам поводи да се съмнявам да съм бременна, не сме го правили вътре, нямаме издънки, пазим се чрез прекъснат полов акт. Просто не мога и не искам да повярвам, че може да съм бременна....
Възможно ли е тестът да показва положителен неверен резултат?
 Praynig Praynig Praynigзнам че не, но просто ми се ще да чуя нещо окуражително Praynig Praynig Praynig
ако при някой от вас се е случвало...
моля споделете
Извинете още веднъж за обърканият ми пост.

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 17:14 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 3 558
Едва ли е това, което искаш да чуеш, но прекъснатият полов акт е един от най-несигурните начини за контрацепция.
Понякога преди еякулация е възможно да се отделят няколко опашковци, затова не се смята за сигурен начин.

# 2
  • Мнения: 4 668
Тестовете не грешат , особено за положителен резултат . Rolling Eyes

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Сперма се отделя дори при прекъсване на акта и е възможно забременяване

# 4
  • Мнения: 3 334
Тестовете не грешат , особено за положителен резултат . Rolling Eyes

и аз така мисля!

# 5
  • Мнения: 5 391
Малка е вероятността според мен теста да е дал грешен резултат

# 6
  • Мнения: 1 272
Отиди на лекар!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Чувала съм за "грешен" отрицателен тест резултат - грешен до толкова, че може да си вече бременна, но да е много рано, за да го отчете теста. Но за грешен положителен резултат не съм чувала, за съжаление. Сигурно си притеснена, особено щом не е планирано, но май тестовете не грешат.
Успех в решението ти от тук нататък (пък дано да се е сбъркала нещо лентичката).   bouquet

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Покаже ли +, значи има бременност (така съм чувала). Както и другите са ти казали, няма по- несигурен метод от прекъснатия полов акт.

Накратко, според мен си бременна. Не съм сигурна обаче, че този факт би те зарадвал, имайки предвид постинга ти.

Надявам се да вземеш правилното решение!   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 274
    Ами, честито   bouquet! Няма начин теста да греши, но ако искаш направи още няколко, за да си по-сигурна  Mr. Green! Както е писала по-горе green_dawn, това е най-несигурният начин за предпазване! На нас с мъжо ни свърши работа цели 7 години, но...както си се пазехме, така сега съм в 6 месец! И на двамата не ни е ясно кога и как е станало, но е факт - ще си имаме още едно момченце  Mr. Green!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
.... Нямам поводи да се съмнявам да съм бременна, не сме го правили вътре, нямаме издънки, пазим се чрез прекъснат полов акт ....
И ние така се пазехме + презерватив: по лентичката виждаш колко сме се "опазили" Laughing
Честито!!!Грешка може да има ако теста е отрицателен, не и при положителен.
Но по-добре иди на лекар за да си сигурна каква е ситуацията.

# 11
  • Мнения: 8 505
Тестовете не грешат , особено за положителен резултат . Rolling Eyes

Абсолютно Peace

# 12
  • Мнения: 1 008
Според моята лекарка, това изобщо не е начин на пазене... Така че издънка може и да е станала, още повече при положителен тест... Успех ти пожелавам, и дано нещата се развията както искаш Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Просто не мога и не искам да повярвам ooooh!
Преди дъщеря ми се пазехме точно така години наред и когато решихме да имаме дете ни трябваше още доста време, нерви, лекари и изследвания за да се получи. Толкова много сме я искали, но сега... Shocked
целят ми проблем идва от там, че имам страшен уплах от нея - много беше ревлива, тръшка се и пищи постоянно. Абе ужасно трудно за гледане дете...

Знам, знам, че положителният резултат не е грешен, ох, ... ужас...
поне мъжа ми ще се зарадва... Cry

# 14
  • Мнения: 46 437
Фалшиво отрицателни тестове има, но фалшиво положителни- не.
Щом се пазите с прекъснат полов акт, напълно възможно е да си бременна, не е нужно да свърши в теб, за да забременееш.
Иди на лекар и дано всичко е наред   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт