Мързеливи татковци-какво да ги правим

  • 2 295
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Нашият е много мързелив, когато трябва нещо да свърши все си намира причина да го отложи задава се въпроса " а, не може ли по-късно?"
снощи трябваше да окоси тревата, което се отлага вече повече от  три дни и пак не го свърши
нищо не казах, ще чакам да видя до кога
при вас как е с мързела , успяхте ли да го излекувате или все още се борите и докога ще ни издържат нервите

# 1
  • Мнения: 1 451
Цитат
Мързеливи татковци-какво да ги правим

Набийте ги на кол  Twisted Evil

# 2
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Това е гадно, човек както си свикне трудно се превъзпитава  Crossing Arms
Нашият не е така засега, но нещата по принцип винаги търпят промяна!  Hug

# 3
  • Мнения: 2 495
Не помага Mr. Green

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Време е да смени тактиката. Нашия татко казва: "Утре".Все остава някаква надежда  Mr. Green

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжа ми по принцип е работлив, но ако отлага нещо, което го карам да свърши, му дудна докато не му писне.

# 6
  • Мнения: 495
ами то и при нас е така Rolling Eyes
по принцип чистенето на дома е мой приоритет
но за таткото има едно кътче, за което сме се разбрали, че "е той" Mr. Green, няма да кажа кое, за да съм по-загадъчна Blush
и аз не го бутам /кътчето/
той го почиства веднъж на 3-4 месеца
след това получава поощрителна награда от мен luvbed txtloves

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
Време е да смени тактиката. Нашия татко казва: "Утре".Все остава някаква надежда  Mr. Green
Това "Утре" като го чуя и получавам пристъп направо.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми пък е в другата крайност...Той чисти в къщи и може да стане адски досаден и да мърмори, ако не се поддържа маниакална чистота... Whistling ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Мъжът ми пък е в другата крайност...Той чисти в къщи и може да стане адски досаден и да мърмори, ако не се поддържа маниакална чистота... Whistling ooooh!
Оф, и това не е работа! Party

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми пък е в другата крайност...Той чисти в къщи и може да стане адски досаден и да мърмори, ако не се поддържа маниакална чистота... Whistling ooooh!
Оф, и това не е работа! Party

Направо не е...Особено като се има предвид, че баща ми е същият и това съм го намразила още от детството си... Sick

# 11
  • Мнения: 1 451

Направо не е...Особено като се има предвид, че баща ми е същият и това съм го намразила още от детството си... Sick

Направо не знаете какво искате мене ако питаш. Ни тъй, ни иначе  smile3534

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Направо не знаете какво искате мене ако питаш. Ни тъй, ни иначе  smile3534

То, че няма угодия, няма...ама понякога много добре си знам какво искам, обаче пък не ми се урежда въпросът... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 451
Там не мога да помогна. С мъжот се разберете Wink

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
предлагам да се сменят мъжете на Елито и Нати

Общи условия

Активация на акаунт