Енергично бебе

  • 1 929
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Първият ден след раждането беба беше толкова спокойна и отпусната-почти не шаваше,гласчето й дори не чух!Зарадвах се,че ще имам едно тихичко бебе.Но от втория ден като наду алармата.......Страшно енергична е-постоянно маха с крачета и ръчички.Откъде я взема тая сила?!!Проблем е преобличането,едвам й сменям памперсите.Когато я храня пък-чакам да спре да се бори с мен,за да й пъхна биберона в устата.Татито само се бъзика с нея-"Тууууу не те е срам-мома си,а пък си събуваш гащите"(ританките или са съблечени,или двата крака са в един крачол).Не знам като започнем с гимнастиката как ще се оправя-тя не застава за миг.Всъщност защо ли се притеснявам-беба сама си прави още отсега упражненията! Grinning  
И все пак-има ли управия с такава палава щерка?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Цитат на: Kriskata
И все пак-има ли управия с такава палава щерка?

НЯМАААА. #Crazy

# 2
  • Мнения: 3 569
Жива и здрава да е Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 3
  • Мнения: 2 258
Хахаха да ви е жива и здрава Simple SmileТо детето само е решило да си прави гимнастиката Grinning

# 4
  • Мнения: 4 915
Нашата щерка е същата фурия - още от новородено бебе.  Laughing  #Milti  В кошарката се "разхождаше" от единия край до другия с чупки в кръста. И на мен първите ми опити за гимнастика бяха неуспешни - та тя не спираше и за миг да пърха. А как ме е ритала, и как сме борили при преобличането!  Laughing
Като стана на около 40-50 дни се поукроти мъъничко.  Сега правим гимнастика сутрин към 11 часа - около час след ядене, когато е по-спокойна.


Да са ни живи и здрави палавниците!  Blush  Grinning

П.П. Със събуването на ританките се справихме като обуваме върху тях чорапки.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Няма оправия, мила!
Да ти е жива и здрава!

По темата: дъщеря ми беше нещо подобно на това, което описваш. Едва сега (на 6,5 години) малко поулегна Grinning
Надявах се, че синът ми ще е "послушният" в къщи, но май даже ще е "по- лудия". Гимнастика не правя от 3 месеца, защото рискувам да го изтърва от масата Grinning
Абе, живи и здрави да са, това е най- важното.

# 6
  • Мнения: X
еееех не сме само ние значи. Моята като и правя гимнастика скача права и се опитва да стъпва #Crazy  Като я обърна по корем и и подпра петичките обикаля цялата спалня. Непрекъснато маха ръце, крака. Направо съм луднала. Почти не спи иска само да се забавлява, направо ме прави  #Silly  А за ританките и слагам чорапки отгоре, та поне да не са и краката в един крачол. Интересното е, че и преди да се роди риташе ама мноооооого. И сега е като отвързана ooooh!

# 7
  • Мнения: 717
Така е хубаво като виждам, че  и други са като нас  Grinning Голяма борба пада.

# 8
  • Мнения: 2 006
Както казват другите няма оправия Grinning Алекс беше същата,а сега понякога положението ..... Grinning Тъкмо прибера съдържанието на единия шкаф-друг ве4е е изпразнен,да не говоря за манджите,които забърква от подправки #Silly Само да са ни живи и здрави Grinning

Общи условия

Активация на акаунт