Момче или момиче???

  • 2 845
  • 73
  •   1
Отговори

Анкета

Какво дете предпочита съпругът ви?

Опции:

* Може да изберете максимум 4 опции.

  • Мнения: 1 289
ЕЕЕЕ,мами?Казват ,че всеки мъж иска момче,но дали е така с вашите мъже?Лично моя би се зарадвал повече на момче,но общо взето няма значение.Вие какво ще споделите? Grinning

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 844
И да предпочита, и да не предпочита, кой го пита  Grinning, свършен факт...

# 2
  • Мнения: 1 233
Ами всъщност аз бях с предпочитанията. Мъжа ми казваше:"Каквото дойде, само да е живо и здраво!"

# 3
  • Варна
  • Мнения: 617
Искаше момиче, а аз момче. Сега иска момче, че да е по-шарено в къщи, а аз искам момиче пак....

# 4
  • Мнения: 448
И двамата винаги сме искали момиче.Не, че не си обожаваме и момченцето, де Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 289
Наистина няма значение,но като,че ли е по-голяма гордост за тях като имат момче.Днес на мъжа ми братовчедката роди второ момче.Съпруга й незнаеше къде се намира от радост. Hug Но и аз мисля ,че е най-добре да са "шарени" децата.

# 6
  • Мнения: 2 567
Аз едвам за второ го навих, та чак претенции да има  Simple Smile
Аз май по имам, че сега щерката е като лепната за него. Все тати, та тати. Него по обичала и подобни от този род.
Та както има приказка, че момченцата по към майките са привързани да мога и аз да бъда искана  Simple Smile

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Като бях в пети месец братовчедка ми роди момче и мъжът ми непрекъснато повтаряше как и ние ще имаме момче. След месец се разбра, че ще е момиче. Сега я боготвори. Иска и второто да е момиче, а аз искам да имаме и момче, но каквото дойде.

# 8
  • Мнения: 8 505
Гласувах с момче,тъй като няма точна опция,с която да гласувам,а именно-2 момчета и 1 момиче.Между другото така исках и аз,точно в този ред,но не би.Дано следващите са момчета.

# 9
  • Мнения: 2 000
Нямаше значение за него, макар че той беше почти 100 % сигурен, че ще са момчета и двата пъти.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Първото беше убеден,че ще е момче още преди да го направим LaughingСега иска момиченце Flutter

# 11
  • Мнения: 64
Уж викаше, че няма значение, но като разбра, че е момче много се хвали!

# 12
  • Мнения: 1 289
Е,Катя(Сливен) като гледам е познал за пола. Peace

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Искаше момче, което да му продължи името и момиче което да е "на татко принцесата"....е имаме две мъжлета , но аз нещо съм се навила след някоя и друга годинка да пробвам пак за дъщеричка  Wink

# 14
  • Мнения: 327
Много иска момиче,дано такова да бъде.А се надяваше да бъдат близначки,докато без да сме питали, ни казаха''мома''.Дори и да не са познали ехографите,имаме нагласа и за бебе момче. Само живо и здраво да е!

Общи условия

Активация на акаунт