Отговори
  • Мнения: 5 370
Току-що прясна случка.......говорим си в чата на Бг-мамма-та и по едно време един ник се включва:"здравейте, аз съм на 10 години". Shocked #Crazy Веднага бяха подадени няколко реплики от сорта на "бременност или кърмене те интересува на тази възратст" и" защо не си задаваш въпросите на мама/татко?".
Честно ви казвам, изтръпнах. Доскоро течеше една реклама, в която основният лайтмотив беше, че децата не трябва да бъдат допускани да влизат безконтролно в нета и да материализират виртуалните си познанства. Да не говорим на какви страници попадат и какви неща свалят.......
П.С. Може би темата е по-скоро за "Нашите деца", но тук влизат повече хора.....
Та,,,,вие как се справяте с детското нашествие на компа? Имате ли специален код, пароли, въобще как контролирате?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
По принцип разговарям с него на всякакви теми и за сега смятам, че няма лъжи между нас.
Честно казано понякога когато набързо излезе навън проверявам хисторито  Embarassed ( за всеки случай)
Трябва да има контрол  Peace

# 2
  • Мнения: 2 978
Аз все още нямам този проблем и само ще следя кой какво прави. Wink

Мисля, че имаше такава тема в Нашите деца и там някой беше казал, че слагат парола, трият и т.н.
Но определено контрол трябва да има..Въпреки, че незнам как точно може да стане, защото като гледам много деца ходят по интернет клубовете, а от там това няма как да стане newsm78

# 3
  • Мнения: 6 472
Този проблем все още го нямам, но от сега говоря на голямата какви гадни хора имат, колко мили и добри могат да изглеждат, но колко лоши неща могат да ти направят. С интернета ще процедирам по същия начин, като му дойде времето.

# 4
  • Мнения: 7 837
Доколкото си спомням, наскоро едно момиченце беше пуснало тема от ника на майка си. Имаше си гадже и се чудеше какво да прави, търсеше съвет детето  Grinning 

# 5
  • София
  • Мнения: 1 634
Има spy програми, които могат и с тази цел да се ползват. Чрез тях можеш да видиш всичко, което се е случвало на компа докато те няма.
Не използвайте това срещу вашите мъже  Laughing Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 3 164
още са ми малки децата, та ми е широко около врата Grinningно съм твърдо ЗА контрол.нямам идея как, но мъжа ми казва, че си имало начини Wink

# 7
  • Мнения: 2 784
Бррр. Детето ми е още малко, ама отсега ме хваща страх като порасне. И да беше само нета- стотици опасности дебнат децата всеки ден. Как хем да ги закриляш, хем да ги научиш да бъдат самостотелни? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
За сега и единствено в дечица.ком, толкоз и стига на Дияна.

# 9
  • Мнения: 619
И ние сме още малки ,но после як контрол.

# 10
Як контрол,макар че знам къде ходи.

# 11
  • Мнения: 1 187
Проверката с хисторито като начало е задоволителна. Но разбира се без да те видят  Mr. Green за да не се изгуби доверието. Но на първо място слагам възпитанието - да се говори с децата, да им се обяснява къде, как и какво.... въобще трябва да има диалог  Rolling Eyes и разбира се - контрол  Naughty

# 12
  • Мнения: 1 269
Ами аз нали имам 14г юнак и понякога надничам в адресите, които си е записал. В тийн-форума има много скандални теми , особено относно секса. Настръхна ми косата от някои! Оказа се, че той още не е чел там, проверих хисторито тайничко, ама пък знам ли? Имам вяра във възпитанието, което му даваме и дано всичко да е наред Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 241
Трябва си контрол, няма начин.

Аз до скоро мислех, че е малък и няма смисъл да се притеснявам къде влиза, а и той се интересува от забавни сайтове с игри, картинки за оцветяване и такива неща, но ако не са специално детски, стават и издънки.

Хванахме го в кефчето да играе на игра "Избий децата в детската градина" - в какво се състои играта - няма смисъл да ви казвам Twisted Evil. Веднага я забранихме, разбира се, но след като вече я беше играл няколко пъти. На кой болен мозък въобще му е хрумнало да направи такава игра newsm78

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За сега и единствено в дечица.ком, толкоз и стига на Дияна.

И на Дени. Hug

Общи условия

Активация на акаунт