Kakво мислите за пресите за коса?

  • 1 410
  • 35
  •   1
Отговори
Здравейте,мами!
Моля,споделете какво е мнението ви за пресите за коса?
Опитвам се да изправям косата ми с четка и сешоар,защото уж така е по-щадящо за косата,но не съм доволна от резултатите и почти винаги ходя вързана на опашка.
Какви стилизиращи продукти използвате за блясък?
Благодаря предварително.

# 1
Какво мисля за пресата за коса ли ... ? Пробвай се да си допреш пресата да кожата и тогава ще разбереш какво причиняваш на косата си .. И въпреки всичко е използвам ...

# 2
  • Мнения: 6 472
Мисля много хубави неща. От както си купих преса за коса, просто се родих. Освен това, мога да кажа че косата ми изглежда значително по- здрава от колкото когато ползвах ежедневно сешоар и четка. Само пресата трябва да е хубава. Аз си купих професионална.
За блясък ползвам течни кристали и един спрей на Глис Кюр от серията 19.

# 3
  • Мнения: 1 986
  Аз лично не ползвам такава преса/просто защото косата ми е права Wink/,но моята приятелка си изправи нейната 2 пъти с преса и няма да потрети-изтощи й се косата,накъса се.....Ако е за някакъв специален повод-да,но не е препоръчително постоянно да се използва Naughty
  За блясък използвам течни кристали и един балсам за блясък,без отмиване на Глис Кюр Peace

# 4
  • Мнения: 2 897
.Ако е за някакъв специален повод-да,но не е препоръчително постоянно да се използва Naughty
 

И аз съм на същото мнение,даже и за специален случай бих се спряла на друг вариант,не съм им голям привърженик на пресите - много изгарят косата,особено ако е и по-фин косъмът

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моята коса е много остра и гъста и по тази причина пресата ми е като сувенир.Не става нито изправяне, нито начупване Sad

# 6
  • Мнения: 2 672
ами незнам newsm78 не съм ползвала Grinning харесвам си косата така, както ми е  Wink

# 7
  • Мнения: 5 317
Доволна съм от пресата за коса.Отиди на фризьор да те изправи с преса и ще видиш как действа на косата ти.За блясък използвам кристали.

# 8
  • Мнения: 1 428
Преса бих използвала само в изключители случаи и когато имам специален повод.Честото използване прави косата да изглежда като слама.Имам позната,която я ползва честичко и си увреди страшно много косъма.Косата и бе рядка,а сега е и проскубана.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Едно от най-добрите изобретения след сутиена Laughing

По въпроса - да, изправям се два пъти седмично вече близо три години и косата ми е в много добро състояние.
И не мисля, че с четка и сешоар/така ли се пише newsm78/ е по-щадящо.
Зависи от сешоара, пресата, козметиката за коса и...техниката на изправяне.

# 10
  • Мнения: 5 577
В момент на мислене за закупуване съм.

# 11
  • Мнения: 712
Преса съм ползвала само 3 пъти досега, за да се "навафля". Последния път ми се стори, че косата ми е по-суха и като че ли - изгорена. Не смятам често да прибягвам до преса, защото работата ми изисква косата ми да е вързана, така че няма къде да се показвам. Остава само за специални моменти.

# 12
  • Мнения: 696
Какво мисля ли - не мога без нея. След всяко измиване я ползвам и още не ми е окапала косата. Любимата ми е тази

# 13
  • Мнения: 270
Едно от най-добрите изобретения след сутиена Laughing


лично на мен ми спести няколко стотин лева на година за фризьор!!!! колкото до уврежданията-зависи преди всичко от косата!!!!!

# 14
  • Мнения: 1 464
Имам ,но не я ползвам Rolling Eyesкосата си ми е права ,повече ползвам тази за къдрици.Мисля че ако решиш да я ползваш все пак трябва да помислиш за качествени маски и подхранване Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт