Българска роза - Карлово и Лавена

  • 8 164
  • 17
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте,
След като рагледах това: http://www.rozata.com/ и си харесах много неща, се чудя, дали има някъде магазин или дрогерия в София, където се продават ако не всички продукти, то поне някои от тях.
Например ароматните масла, не съм ги мирисала всичките, а много искам преди да си поръчам нещо. Може да не ми се понрави аромата.
Мерси предварително за всяка информация.   bouquet

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Побут,
никой ли не е виждал? Sad

# 2
# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Благодаря, разгледах го това вече.
Интересева ме магазин, в който да мога лично да разгледам и помириша техните продукти или поне отделни неща, ако се продават там.

# 4
  • Мнения: 3 164
ами ако си чела в предишната тема от Биби, мисля, че Чета беше споменала за някаква аптека до тях-е там имало някои неща Thinking

# 5
  • Мнения: 1 798
Има фирмен магазин на Българска роза-Карлово в базарчето срещу Шел, кв.Надежда 4.

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мерси много, Мини, помислих си, че няма нито една мама, която да е купувала нещо на двете фирми. Може пък само да поръчват от сайта, или да не ползват българска козметика. Мерси много, пак!  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Какво ви интересува дами от Карловска роза? Аз имам мнение за поне 15-20 продукта Simple Smile

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Интересуват ме по-специално ароматните масла и защото не знам каква е миризмата на всичките, исках наживо да ги помириша. Освен това ме интересуват кремовете от серията Ревита и душ-гела с лавандула на Лавена.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Мся, ароматните масла на Карловска роза са си етерични масла........ Как да обясня на какво мирише лавандула?! За масаж се ползват силно разредени.
На Лавена не им познавам продуктите, ама Карловска роза са в Карлово и си имат фирмен магазин, където нещата са на смешни цени. За Ревита - аз съм много доволна от крема против стрии (в серията е обозначен като масажен крем, но внимателен прочит на етикета със ситни букви изяснява действието му). Обаче смърди на терпентин. Но въпреки странната миризма има добро действие. За етикета - българска му работа, трябва да се чете всичко. Струваше 2 и нещо. Ползвам балсам за устни от тази серия, също е добър. И сапуна, сапун като сапун.
Ползвала съм продукти и от друга серия на Карловска роза - Хербал кеър. Шампоаните. Само дето аз си ги купувам в разфасовка от литър или литър и половина. Ползвам, и подарявам често и розова вода.

# 10
  • Мнения: 3 164
ама Карловска роза са в Карлово и си имат фирмен магазин, където нещата са на смешни цени.

Янтра, скоро имам път през Карлово, ще ми кажеш ли някакви координати на този фирмен магазин Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
ама Карловска роза са в Карлово и си имат фирмен магазин, където нещата са на смешни цени.

Янтра, скоро имам път през Карлово, ще ми кажеш ли някакви координати на този фирмен магазин Hug
Тук ме хвана в крачка. В улицата на ДСК Simple Smile толкоз мога да обясня, защото никак не го познавам голямото Карлово. Ама това е доста точно, пък и всеки знае къде е ДСК.

# 12
Днес ми предложиха поне 5 вида розови води(в аптека и магазина за сувенири)от Карлово(но не на Бълг.роза,забравих името на фирмата Embarassed),от Казанлък,даже от Горна Оряховица и не помня още от къде.Убеждаваха ме,че всички са натурални,а аз им чета отзад съдържанието-като учебници по химия са.Само на първата(6 лв.)пишеше двойно дестилирана,става и за пиене.Смятам нея да взема,какво ще кажете ? newsm78

# 13
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Наистина розовата вода се среща. Мога да ти препоръчам да си вземеш на Българска роза - Карлово. Има ги в аптеки Лечител за около 2.50 лв.

# 14
  • Мнения: 242
Да, в аптеките Лечител има доста неща на Българска роза.Виж и на Талодерма-има хубава козметика .

Общи условия

Активация на акаунт