Какви зодии сте с половинките си?

  • 16 877
  • 533
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Аз съм рак, а той лъв. fight Казват, че тази комбинация е ужасна. Аз много не вярвам на такива неща, ама от време на време си викам, че има голяма истина в това.

# 1
  • Мнения: 46 437
Аз Дева, той Лъв, малката и тя е Лъв  ooooh! не ми е много лесно, но на тях също  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 495
Риби(аз)и Дева(той).Нямам никаква идея дали сме съвместими, обаче...Иначе най-ми върви при мъжете Рак и Риби CrazyПри мъжете Стрелец, съм забелязвала че нямам никакъв шанс Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз - Лъв, последен ден преди Девата, а той Телец!
А децата на майката-хищник са Дева и Водолей.

# 4
  • Мнения: 3 334
Аз ЛЪВ,той ВЕЗНИ,а малката РАК.Тройката на Блейк LaughingРазбира ме се общо взето Peace

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм Водолей, той- Овен. Децата- Риби и Козирог. Всички имаме една обща черта- голям инат.

# 6
  • Мнения: 2 000
Аз съм Водолей, а мъжо - Козирог. А децата и те рогати - едното Козирог, другото Овен. Жална ми майка  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 047
Аз съм водолей,а половинката ми е телец.

# 8
  • на село
  • Мнения: 3 844
Мъжа ми е РАК, а трите жени в къщи сме рогати- аз и голямата ОВЕН, малката Телец. Уж не си пасваме по зодии, но 16г. вече нямам оплаквания  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 019
аз везни,тои телец-разбираме се добре

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Еднакви - Близнецы!  Sunglasses Sunglasses Детко е Лъв - леле-мале! Да ни е яко дупе!

# 11
  • Мнения: 2 241
Аз - Телец
Той - Лъв
Детенце - Водолей

# 12
  • София
  • Мнения: 480
Не, че това се отразява по някакъв начин на връзката ни, но аз съм стрелец, а той е дева.

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Аз съм РАК, той е КОЗИРОГ, малката е СТРЕЛЕЦ.

# 14
  • Мнения: 1 205
Аз дева, той близнаци. Уж не си пасваме, но нямаме проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт