Бихте ли износили чуждо дете?

  • 2 742
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 047
Бихте ли износили дете,което не е ваше?
Пускам анкетата провокиран от следната новина:
"Аржентинец търси “корем под наем”
Аржентински бизнесмен, живеещ в Испания, търси “корем под наем”, за да му се роди дете, съобщи АФП.
40-годишният мъж дори пусна обява във всекидневника на аржентинската провинция Кордоба, в която е роден и израснал. Бизнесменът живее в Барселона от 2001 г., но често пътува до родния си град по служба.
Ергенът вече иска да си има дете, но всичките му връзки са завършвали с неуспех. Ето защо търси “красива жена на възраст между 18 и 28 години”, която да износи детето му.
Бъдещият баща е готов да позволява на майката да вижда детето и не смята да й иска пари за издръжка. Надява се двамата да се разберат “като възрастни”. Ако избраницата му е студентка, той е готов да плати следването й, ако ли пък не – ще й купи къща.
Досега мъжът е получил стотина отговора на обявата си, публикувана миналата седмица."

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
За нищо на света.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Определено не Naughty

# 3
  • Мнения: 6 472
Имаше такава тема преди известно време.
По описания начин няма да се съглася за пари. Всъщност не съм сигурна, че изобщо бих се съгласила, но хайде да речем при определени обстоятелства за някой мноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооого близък, примерно брат ми, може би ще си помисля.

# 4
  • Мнения: 3 091
Сега мисля, че не!

# 5
  • Мнения: 271
категорично не.даже за близък човек ще ми е още по-трудно,защото ще го виждам и ще се чувствам ужасно

# 6
  • Мнения: 998
Бях на път да направя подобно нещо преди време.  Rolling EyesЗа един мнооого близък приятел. Опитваха с жена му инвитро с години. Виждах го, как страда и исках да мога да му помогна. Дори му предложих. Той, като по-умен, отказа Sunglasses
Но за пари - не бих. Поне в живота, който сега живея Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
От това, което си копирал става ясно, че не е просто "износване", а жената ще бъде и родител на детето. Т.е. детето ще бъде заченато от нейна яйцеклета - има доста голяма разлика с едно 'просто' износване.

За протокола - не бих като в описания случай. Относно само 'износване' - бих се замислила ако е роднина /близък/ и ми плати за евентуална пластика после. Иначе и за себе си не бих износила в момента  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 047
Една съседка на родителите ми е родила и дала момчето си на сестра си,която не е можела да има деца.Сега той е около 40 годишен и е запознат със ситуацията.
Една наша съседка е подмятала на мамите на площадката наскоро,та се чудех какво ли мислят жените. newsm78
Жена ми е категорично против.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, ЪПсурТ Naughty Нито с моя, нито с чужда яйцеклетка.

# 10
  • Мнения: 1 047
От това, което си копирал става ясно, че не е просто "износване", а жената ще бъде и родител на детето. Т.е. детето ще бъде заченато от нейна яйцеклета - има доста голяма разлика с едно 'просто' износване.

За протокола - не бих като в описания случай. Относно само 'износване' - бих се замислила ако е роднина /близък/ и ми плати за евентуална пластика после. Иначе и за себе си не бих износила в момента  Mr. Green
Това провокира въпроса ми.Питам само за износване,без да си родител.

# 11
  • Мнения: 3 334
 Naughty Naughty Naughty
никога

# 12
  • Мнения: 288
Не бих... Но бих искала ако бях на негово място и имаше проблем за това или риск, да намеря жена, която би го износила...

# 13
  • Мнения: 6 206
Не
Няма как дете което съм носила да е чуждо. Rolling Eyes
То си е мое.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не
Няма как дете което съм носила да е чуждо. Rolling Eyes
То си е мое.

и няма да го дам

Общи условия

Активация на акаунт