Някой правил ли си е кичури у дома с L´Oréal Couleur Experte?

  • 3 316
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Ще ми е интересно да споделите всичките си впечатления с мен, защото се сдобих с такова нещо.

# 1
  • Мнения: 3 360
Ще ми е интересно да споделите всичките си впечатления с мен........................


...........и с  мен LaughingТемата ще ми е полезна-дано някой вече е пробвал Rolling Eyes

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 802
А отде се сдоби? Продава ли се по магазините веч, да тичам и аз да се сдобия?
Я се вапцай да предадеш челен опит Crazy

# 3
  • Мнения: 4 371
От Гърция. Не смея да се вапцап, че имам вече кичури, които са обезцветени.Страх ме е да не ми се скъса косъма newsm78
Но пък попаднах на това:
-Can I use Couleur Experte on permed, bleached, or highlighted hair?
-Yes, you can, but only after 2 weeks, and only if your hair is healthy. If you have any questions or concerns, you may call toll-free our Consumer Care Centre.........
 Thinking

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 802
Дуци, гад! Само пускаш мухата... И аз искам домашни кичури, пък! Дай ми я на мен - с удоволствие ще бъда опитно зайче Flutter

# 5
  • Мнения: 4 371
Гад, я smile3534
А я кажи ти каква си в момента, като не си рижа Grinning

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 802
кИстИнява Grinning Баш съм за кичури. Дай, дай Mr. Green

# 7
# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 802
Тогава няма да разбереш хубави ли стават кичурите, на! Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 433
Абе незнам дали за това става дума... ама аз си купих боя на лореал с апликатор за кичури. Нямаше обаче с малък апликатор та си взех с триредов.
Не съм възхитена....защото като тръгнещ да плъзгаш апликатора по косата си...четките вътре действат като спирачка...ох, ама как се изразявам само... ooooh! В смисъл че моета коса е дебела и гъста и четките се заплитат. В резултат на това горната част на апликатора се откача и кичура отива по дяволите ooooh!
А може би просто аз неможах да го направя. Иначе си е хитро измислено - спор няма!

# 10
  • Мнения: 4 371

Ето това е. Джули, твоето такова ли беше?
Бу, ако ме урочасаш, ще ти го върна #Cussing out Mr. Green

# 11
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Дуци, аз съм се правила с Палете за кичури и много добре се получиха, но имам смътни спомени, че в упътването пишеше да не се използва при обезцветявана коса. Аз ги правих на естествената си коса, но пак малко ми нацъфтя, обаче моят косъм е тъничък.  Предполагам, че на Лореал боята ще е с пъти по-добра от Палетето Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 433

Ето това е. Джули, твоето такова ли беше?
Бу, ако ме урочасаш, ще ти го върна #Cussing out Mr. Green
Не, не беше такава кутията...жалко ч(е изхвърлих моята за да ти я покажа. Но определено не е това.
Сори за закъскнението - ти сигурно си я пробвале вече  Mr. Green- ама бяхме на морето

# 13
  • Мнения: 4 371
Още не съм я пробвала...

# 14
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм ги, боядисвала съм и дружки. Боята е хубава, цветовете стават според показаното на кутията. Боядисваш цялата коса, после на влажна коса нанасяш боята за кичурите, която всъщност не е боя, а чист перхидрол за особено силно изрусяване, който нанесен върху сложената вече боя я докарва до посочения оттенък за кичур. Няма да ти се накъса косата толкова лесно, не бой се. Ако ти допада цвета - направи се. Сама обаче ще ти е трудно, ако искаш кичури и отзад и отдолу. Мажи и ги увивай после с фолио (готварско), иначе като се лепне кичура върху другата коса, прави леко на петна и долната коса, защото е силен изрусителя. Боята е скъпа, тук е към 17 евро, води се добра. Пробвах русите, но ми беше адски силна и повече не повтарям. Кестенавите тонове и червените са ок и става добре. Ако има нещо - питай, Дуц  Hug

Общи условия

Активация на акаунт