Репресии срещу старите кучета!

  • 4 846
  • 114
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Моят любим gsm реши да ме изненада приятно през уЙкенда, като се включи сам на режим headset и в момента не мога да говоря другояче, освен на високоговорител - много забавно за всички около мен в момента на разговора. Вчера ми се наложи да проведа 30-минутен разговор така, където предимно ми изнасяха монолог, а хората около мен се хилеха като тикви, като ме видят важна-важна, говореща като някакъв бос на високоговорител  Laughing



Как да го върна на нормален режим? Рових, търсих из менюто - няма. Досега такова нещо не ми се е случвало, т.е. да се смени някоя настройка, а аз да не мога да я оправя...

Ако натисна най-горния десен бутон, откъдето по принцип на нокиите се включва/изключва високоговорителя, минава в режим headset, демек хендс-фри, каквото аз нямам, нито е включено.

Говорих с техническия отдел на М-тел (*88), откъдето ме посъветваха да върна фабричните настройки, белким помогне - нъц. Нокиите имали такъв софтуеърен (вече хардуеърен) проблем с високоговорителя, казаха.

Преди да го нося на ремонт - идеи?

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 09:40 от Голяма Щука

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Не знам страдат ли новаците от недооценяване и покъртително бездушие от страна на по-старите потребители, но ето, вижте как страдат старите! Темата ми стоя 5 (пет!!!) дена без нито един отговор, дори без спам!

Това на какво прилича!

Чиста проба репресия и игнориране на старите потребители е това, да!

Много страдам от това бездушно отношение. Много съм покъртена. Много.

За мое щастие, телефонът ми сам се оправи, без вашата ценна форумска помощ!

Помислете над отношението си към старите потребители! Сериозно помислете! Crossing Arms

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ау, посипвам си главата с пепел. Не съм я видяла тази тема. Не, че щеше да ти помогна Joy

# 3
  • Мнения: 2 550
Няма ли меню Profiles? От него да смениш режима на говорене.
Виж и в натройките за това меню.

# 4
  • Мнения: 2 550
а, той се бил оправил

а честито!!!  beer2 beer2 beer2 beer2

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Няма ли меню Profiles? От него да смениш режима на говорене.
Виж и в натройките за това меню.
Няма...държеше се пет дена все едно има хендсфри, а такова никога не му е било слагано. И по дифолт, отчитайки, че има хендсфри (каквото нямаше, както казах), или говоря на високоговорител, или ми мълчи като пукел...щото няма хендсфри.

Изненадващо се самонастрои, тъкмо мислех как ще трябва все пак да го занеса на ремонт, че това не е живот - да говоря на високоговорител и хората да ме гледат подозрително тип 'тая пък на ква се прави'...

Но си оставам огУрчена от това ви отношение.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Ето го и желаният спам Joy

# 7
  • Мнения: 46 488
Пак същите  Joy не спите ли  Joy Laughing
Мен преди час ме събуди комшийката от горе, с прахосмукачка  Close #2gunfire

А темата я виждам за първи път  Embarassed

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бу, споко.
И моята тема за това как да научи един украинец български получи точно един отговор:)

....репресирани сме....това си е!

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
....репресирани сме....това си е!
Нали? Знаех си, че имам право. А после рИвЪт! Ми! Crossing Arms

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вижте какво, разберете се старите кучета. Нощес Никол се оплакваша от прекалено внимание Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
хахаха
сори Бу, ама сега ти виждам темата, пък и да я бях видяла - не мога да ти помогна   bouquet

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Вижте какво, разберете се старите кучета. Нощес Никол се оплакваша от прекалено внимание Joy
Да спами всеки знае как, а като се опре до сериозните въпроси (на старите кучета) мълчите, нали?!
Няма пък, ще си седя обидена Crossing Arms

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Отивам да си пусна тема, че не искаш да си играеш с мен. Whistling

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Никол сигурно раздава безплатни кебапчета!

ПРИЗНАЙ СИ, НИКОЛ!!!

Общи условия

Активация на акаунт