Дали всяка къща има собствена миризма?

  • 6 127
  • 74
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Забелязвам го като ходя на гости. Мисля, че и у нас има, но съм толкова свикнала, че не ми прави впечатление. У нас го усещам само когато не съм била вкъщи поне 2-3 дни. Не говоря за нещо фрапиращо или пък неприятно. Например у майка ми все още мирише на "у нас" - тя харесва онези индийските плодчета и листчета с миризма и стоят в кошнички във всяка стая. В лично моята къща е някак "цитрусово" - портокалов ароматизатор в банята, лимонов в тоалетната, препаратите за миене и те цитрусови, сапуните, омекотителя за пране и ... У моята приятелка мирише на "бебе". При една друга приятелка е някак "ванилена" миризма.
Дали си въобразявам или и вие сте забелязали?

# 1
  • Мнения: 386
Да мисля че си права.Имам едни съседи дето само като отворят вратата и те лъхва една миризма, аууууу направо,а видимо е чисто.Та явно има некаква логика.

# 2
Това е тема за ароматизатори за въздух или тема за телесна нечистоплътност Crazy newsm78

# 3
  • Мнения: 46 478
Има си  Grinning Зависи от това какви препарати използват, какво ядат и т.н., рядко я свързвам с неприятни миризми  Peace

# 4
  • Мнения: 1 081
   Верно си е. Зависи от най-различни неща, а и с времето всичко в къщата започва да добива мирис като поглъща всички носещи се миризми, което всъщност дава т.нар. миризма на къщата.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Не, точно това казвам - не винаги е неприятно, но признавам, че има къщи където мирише лошо. Но други си миришат със собствена, приятна или неопределена миризма.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Това е тема за ароматизатори за въздух или тема за телесна нечистоплътност Crazy newsm78

За нито едното от двете  Naughty
И според мен всяка къща, всеки дом по- точно, си има собствена миризма. Не го свързвам с лоши аромати, напротив  Grinning

# 7
  • Мнения: 495
определено има, както и всеки човек
винаги мога да позная, ако чужд човек е бил вкъщи

# 8
  • Мнения: 2 495
Определено, има

# 9
  • Мнения: 1 063
Да. Отдавна съм го забелязала, направило ми е впечатление от дете. Аз съм супер чувствителна по отношение на миризми.

# 10
  • Мнения: 164
И аз си мисля,че всяка къща си има собствена миризма  Peace
Забелязвала съм,усещала съм я.Е,понякога е приятна,а понякога не.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 883
Да, така е.. И не мисля, че непременно има връзка с някакви допълнителни ароматизатори..Може би зависи донякъде и от миризмата, която излъчват телата на хората, които живеят там.

В тая връзка- срещала съм хора, чиито тела излъчват ужасна миризма. Не на пот или на мръсотия, просто някаква много специфична миризма, от която направо ми се гади. Имах една много ВИП позната, която мирише така, независимо, че ползваше скъпа козметика и не беше никак нечистоплътна.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Ама казвайте и на какво ви мирише де!

# 13
  • Мнения: 888
Стига да не ми мирише на котки всичко е наред! Embarassed Много ги харесвам животинчетата, но всеки дом където се отглеждат такива притежава специфична миризма, която хич не ме кефи...Съжалявам ако обиждам някого... ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 883
Ами на какво ми мирише..На мухъл например, на стара манджа, на мръсни дрехи, запарени от дълго стоене...

Общи условия

Активация на акаунт