Как ходите до WC и къпете ли се, когато сте сами с бебето?

  • 3 454
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
мамчета искам да ме извините за въпроса но...когато сте за по дълго време сами как успявате да отидите до 00 за по дълго време  Toilet  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Бебо ако почне да плаче какво правите?
А къпете ли се когато сте сами с бебо или изчаквате да дойде някой ?  newsm78  Embarassed    bath1
Благодаря за отговорите и ме извинете за въпросите но...

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 09:59 от Reza

# 1
  • Мнения: 495
хаха, този въпрос все едно аз съм го задала, разбирам те прекрасно за какво говориш Simple Smile
ами ние постоянно сме сами с бебчо /тате е на работа по цял ден, баби няма/
бебо просто ме съпровожда до тоалетната, срам не срам Embarassed
и "няма не искам, няма недей" да затворя и/или заключа вратата - следва, да, яростно дърпане и блъскане по вратата, придружено от сърцераздирателен рев, тип "колят ме мамо, бесят ме" Banghead newsm45
успокоение за това намирам в една публикация, че "личния пример" в тази област помагал за ходенето в гърнето и дори на тоалетната чиния на бебока smile3550
за къпането - моят син се плаши от душа, така че, къпя се докато спи
а моя приятелка ми разправяше, че нейната щерка много се забавлява като я гледа да се къпе
явно зависи от бебчо 1crib

# 2
  • Мнения: 2 047
    В началото - трудно, но сега вече й знам навиците, а и съм по-организирана. Приспивам я, изчаквам 10 минути за да се убедя, че е дълбоко заспала и излизам от стаята да си върша работата. Спи по около час-два сутрин и следобед и гледам да се вместя  Mr. Green

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 038
Откакто е проходила, е с мен в тоалетната  Laughing Няма кратко или дълго- държи да е с мен  Mr. Green
 Ако само вземам душ ( което в жегите ми се случва поне 3-4 пъти дневно), оставям вратата на банята отворена, а тя седи отвън и наднича. Много й е интересно.
За основно къпане гледам да е приспана или да я гледа някой друг.

# 4
  • Мнения: 46 434
Като беше по-малка я слагах в леглото, то е точно с/у тоалетната и я наблюдавах.
За душ също, но сега като порасна й пускам музика и я закотвям в люлката, за да се изкъпя спокойно, че ако е пусната свободно обръща къщата с краката на горе  ooooh!

# 5
  • Мнения: 9 894
винаги съм се чудила как едно непроходило бебе може да попречи на ходене до тоалетна - айде, изкъпването  малко по-бавно, но пак не пречи.
Мяташ го в кошарата и готово.
Или го паркираш в количката Simple Smile

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 038
винаги съм се чудила как едно непроходило бебе може да попречи на ходене до тоалетна - айде, изкъпването  малко по-бавно, но пак не пречи.
Мяташ го в кошарата и готово.
Или го паркираш в количката Simple Smile

Или в стола за хранене, в шезлонга, дори просто на земята  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Като беше малък, нямаше проблеми, но сега идва след мен и реве на вратата ако е затворена  Laughing
Къпя се когато спи или когато баткото или татко са наоколо  Hug
Да ви кажа, че от вчера си отваря вратите сам и тепърва започва чудото  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 962
благодаря за отговорите!   bouquet
Попитах понеже снощи бяхме сами и ми се наложи за около 30 мин да съм в 00 .Беше заспал но изведнъж като ревна можете да си представите  Embarassed и отидох и го взех с мен.ние сме на 2 м. и 1 седмица

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Случвало ми се е, стисках докато стане време за сън и тогава и  се къпя и ходя, където имам да ходя Mr. Green Като порастна малко и аз тръгнах на работа, той си влизаше с мен в тоалетната, а за банята- стоеше пред отворената врата и си играеше Mr. Green Сега като се сетя и ми е комична гледката, но какво да се прави Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 282
Докато имаше колики бяхме неразделни дори в тоалетната! Тогава тя изобщо не спеше през деня и нямаше как, а се дереш като за световно - много ми беше жал за нея. А за къпането я чакам да заспи. Сега вече е доста по-човешка история и намирам време за всичко!

# 11
  • Мнения: 5 370
благодаря за отговорите!   bouquet
Попитах понеже снощи бяхме сами и ми се наложи за около 30 мин да съм в 00 .Беше заспал но изведнъж като ревна можете да си представите  Embarassed и отидох и го взех с мен.ние сме на 2 м. и 1 седмица
Ама моля ти се! Ти ако отсега се чудиш как да го оставяш, то какво ще бъде след 8-9 месеца?
Еми реве, човекът, нещо се е стреснал. Едва ли нещо суперспешно може да се случи, ако е нахранен, сменен, всичко му е наред....или пък спи.
Ако толкова се шашкаш-слагаш го в кошницата за кола-и си го мъкнеш с тебе.

# 12
Ами на мен ми остава оше един месец доктао родя но една приятелка роди на скоро.Като влиза да се купе и малкият е кисел и пла4е ме вика да го наглеждам докато тя се оправи.Ако няма 4овек около него направо се засинява от рев но бебока си е инат като маика си  Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 949
Тъй като имам запек и хемороиди при мен е доста рядко се случва да посещавам 00,но когато се случи и бебо плаче-оставям си го да поплаче.Колкото и гадно да звучи.
Къпя се докато той спи.

# 14
  • Мнения: 3 447
Добре де, ами тези, дето нямаме баби и прочее подръка, и дето мъжете ни бачкат почти денонощно, с памперси ли ходим според теб   Simple Smile И до тоалетна успявам да отида, и да се изкъпя, и да сготвя, и да изгладя, и да изчистя що-годе... и даже успявам да вися по цял ден във форума  Wink Извинявай, ама да ти имам проблема, честно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт