Отговори
  • Мнения: 5 370
Предлагам, ако имате желание, в тази темичка да съберем инфо за различни козметични студиа, салони, солариуми и т.н заедно с местонахожденията им, за да се взаимоулесним. Много често съм срещала питанки от сорта на "фризьор в Младост?" или нещо подобно. Да дадем ориентировъчни цени и работно време.
Вие сте....по-късно и аз ще се включа. Hug

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами аз се включвам.
Козметично студио в Плд, в "Тракия". Улица не мога да кажа. А само, че се намира на приземния етаж на бл.203. Този блок е близо до "Детски свят", а салонът се казва "Magic Hair".
Персоналът е мн. любезен и компетентен. А в самият салон се извършват ред процедури--фризьорство, маникюр, педикюр, солариум, инфрачервена кабина, почистване с коломаска ит.н.
Работят всеки ден до 20.00 без неделя.
Ориентировъчни цени:
изправяне на среднодълга коса--12 лв.
маникюр--10лв.
солариум 6 мин.--5лв. и т.н.

# 2
  • Мнения: 66
zdraveite ,za friziorski salon az moga da vi preporu4am moia,namira se na yl.Ivan rilski 33-35 i se kazva muro&staff,rabotiat s prodyktite na REVLON i cenite sa dosta priemlivi.postrigvane sas seshoar izliza 22lv,bez zna4enie ot daljinata na kosata,boiadisvaneto e okolo 35lv,a skoro si napravix i svetli ki4yri i te mi izleznaxa 30lv.moga da vi ostavia i tel.im 0878122203

# 3
  • Мнения: 649
В Бургас фризьорски салон Ануш на ул. Цар Асен, не знам номера, но е отстрани на сградата на стария съд

# 4
  • Мнения: 66
sega se setix da vi prepora4am i edin mn.dobur masajen centur.namira se na yl.Tcar Ivan Asen||№18.salona se kazva FINASTYLE,praviat vsiakakvi procedyri,az po specialno sam si pravila masaji na garba,zashtoto si imam seriozni problemi i se 4yvstvam mn.dobre.Za pove4e informacia moga da vi ostavia tiaxnata stranica:www.finastyle.dir.bg

Общи условия

Активация на акаунт