Може ли детето да се запече от АМ "NAN"?

  • 2 236
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Искам да попитам следното:
Бебчо от вчера не е ходила по голяма нужда. Давам и АМ "NAN". Може ли от него да се е запекла?
Кажете ми как се оправя запека?
Казаха ми за вода от овесени ядки, Вие чували ли сте за това?
Благодаря ви предварително!!! Laughing

# 1
  • Мнения: 46 508
На 1 месец не можеш да даваш нищо, освен мляко. Овесените ядки имат глутен.
1 ден неакане не е запек, изчакай да се изака и виж дали е твърдо, ако е с нормална консистенция, няма място за притеснения. Ако детето видимо се мъчи или коремчето е твърдо, обади се на педиатъра. Възможно е да ви смени млякото с "Нутрилон", той действа добре при запек.
Дъщеря ми започна с "NAN" и акаше преди и след хранене, не мога да кажа, че млякото запича.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
При нас действаше запичащо НАН- на, затова минах на Фризовом, от него нито се запича, нито повръща.

# 3
  • Мнения: 6 390
и при нас от НАНа се беше яката запекла, минахме на НУТРИЛОН - проблеми никакви  Peace

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Подкрепям изказването на Никол  Peace, на едномесечно бебе, освен мляко друго не можеш да му даваш.
Иван ядеше НАН, акаше след всяко хранене, но има бебета, които се запичат от различни марки млека, така, че ако е от НАН-на, педито ще те насочи с каква марка да го смениш.
Но 1 ден неакане не е предпоставка за паника  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 3 676
При нас действаше запичащо НАН- на, затова минах на Фризовом, от него нито се запича, нито повръща.
Валето също се запече от Нан АР- минах на Фризовом и се оправиха нещата
Според мен е до дете- на едни Фризото действа запичащо на други Нан- а
при нас беше второто- с Фризото не сме имали проблем
Да кажа и друго- дано не ме линчувате- дадвах отвара от овесени ядки като се запече, а беше на 40дни- не се появиха нежелани реакции-само оправи запека Peace

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 10:31 от vnd

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Може да!Моят съвет е да изчакаш още ден-два и ако до тогава не се изходи- сменяш АМ

# 7
# 8
  • Мнения: 137
Да ,запеклисте се от него.Не може да даваш нищо освен мляко на твоето мъниче.Изчакай ден-два и ако има проблем- смени АМ.

# 9
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Може да се запече,ние сме се започали от Фризолак и го сменихме с Милумил и нямахме проблем.

# 10
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Също така бебчета които са на АМ  трябва да пият  вода за да не се запичат.

# 11
  • София
  • Мнения: 663
да, може. така ни действаше и фризолака.сега сме на хумана и нямаме проблеми

# 12
  • Мнения: 27 524
Със сигурност. Рядко някое дете не се запича от НАН  Mr. Green

С Аптамил няма да имаш проблеми. Овесът сърържа гултен и преди 7-8-ми месец не може да го даваш. Водичка нямат нужда сега да пият и тя няма да оправи запека. Успех и ако има нещо - не се притеснявай да питаш.  Hug

# 13
  • Мнения: 330
Също така бебчета които са на АМ  трябва да пият  вода за да не се запичат.

Топла водичка..и аз така правих.С малко захар вътре,тогава още не я пиеше без нищо.Също и чайчетата на Хип и давах,но не мисля,че ни помагаха при запек.В краен случай правиш това с термометра Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 8 505
Може,да.И на моето диване направи куп поразии този НАН Confused
А с това:
Също така бебчета които са на АМ  трябва да пият  вода за да не се запичат.
изобщо не съм съгласна Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт