Къде държите играчките на децата?

  • 8 875
  • 124
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Може вече да е имало такава тема, но аз нищо не открих с търсачката. Така че, предварително се извинявам, ако се повтарям.
И така...Апартамента ни е вече пълен с играчки. Чудя се къде да ги слагам. Не ми се ще да ги нареждам по етажерки, че събират прах.Искам някой да ми даде идея за нещо оригинално. И да бъде удобно, защото играчките постоянно ще се вадят и слагат там. Не ми се ще да ползвам тези "Кошове", че май много прах се събира там.
Давайте идеи  Hug

# 1
  • Мнения: 6 472
По пода из целия апартамент Joy

В два плетени коша би трябвало да ги държим. Това е само късно вечер, след като си легнат децата. През останалото време, малката само драпа да се докопа до коша и не мирясва, до като не извади и последната дрънкулка от него Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 120
Плюшените играчки и куклите са наредени по шкафовете, а останалите по-дребни се побират в един розов кош. При нас всички играчки се пръскат из стаята всеки ден и няма кога да успеят да съберат прах Grinning

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Обикновен кашон, който когато е празен се превръща в кола

# 4
  • Мнения: 2 336
Просто навсякъде. Уж трябва да са в гардероба, ама не-просто няма къде да стъпиш. Все се карам ама полза никаква. Има си  и един рафт на секцията в хола, ама напоследък май се опитва всички играчки там да ги набута-естествено резултатът е ужасяващ #Cussing out

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Част от играчките са на специално бюрце и в един ратанов кош. Друга част за по пликове и кашони и старателно прибрани по, над и в гардероби. Когато част от извадените омръзне, подменям с друга от прибраните и така...

# 6
  • Мнения: 3 777
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

# 7
  • Мнения: 8 450
Голям проблем.В кашони,в големи торби,на пода,понякога няма спасение  и ходим по разни дребни играчки.Ще трябва да измисля нещо по въпроса,защото стават все повече.

# 8
  • Мнения: 5 877
детски пазарски кошници (като от супермаркет, но по-малки) по етажерката в детската. На всяка има ламинирана картинка с типа играчки, които се прибират вътре (лекарски инструменти, готварски принадлежности, разни красила, пъзели и т.н.) Такива кошници имам осем, съответно на 4 реда. Някои играчки стоят на самостоятелни рафтчета, например везните, дървения часовник и пр. На един рафт седят куклите, като някоя преспива и в дървеното кукленско креватче. Камионът е паркиран под масата. Кубчетата са в нарочна кутия.
Книжките й стоят на 2 лавици, като големият формат е в облепен кашон - държа да са ниско, за да си ги стига.

Василиса беше дала идея дребните нещица да са в подаръчни торбички, висящи от ниска закачалка.

# 9
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?

# 10
  • Мнения: 82
Имам дьрвена децка ракла /скамейка на койато се вдига седалката.Много е удобно,ако няма такива в БГ може да потьрси6 услугите на ниакой дьрводелец,после я бойядисва6 вьв весели цветове и готово.Може пьк и мьжа ти да се пробва ако е срь4ен Hug

# 11
  • Мнения: 1 451
В един кашон са голяма част. Кашона е облепен с някакви разноцветни хартии, а малкия си лепи по него стикери от кроасани, дъвки и каквото му попадне. Има и още някакви прибрани в един шкаф. Като цяло са си в неговата стая. Макар да се срещат из целия апартамент Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 577
В найлонови торби.

# 13
  • Мнения: 6 206
По разни книги съм чела, че е добре играчките да са на рафтове на достъпно за децата място...
така смятам и аз да направя, но дали е удачно и удобно, да каже някой с опит

# 14
  • Мнения: 1 451
По разни книги съм чела, че е добре играчките да са на рафтове на достъпно за децата място...
така смятам и аз да направя, но дали е удачно и удобно, да каже някой с опит

Зависи. Ако жилището е на място, където влиза много прах играчките стоящи на открито ще се цапат. А за разни плюшение не е много удобно често да ги переш мисля.

Общи условия

Активация на акаунт