Нямаме брак, а чакаме бебче ...

  • 3 324
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 553
Здравейте,

С бъдещия татко нямаме брак и за сега не предвиждаме да сключваме такъв. Чакаме бебче след няколко месеца и се чудя какви спънки може да имаме поради тази причина?  newsm78

# 1
  • Мнения: 126
Ако просто не искате да се жените,защо да има проблем.Знам,че при раждането трябва таткото да данесе уверение,че припознава детето.

# 2
  • Мнения: 601
  Това не е проблем и не трябва да те притеснява и ние сме така Peace

# 3
  • Мнения: 663
  Това не е проблем и не трябва да те притеснява и ние сме така Peace
 Naughty

# 4
  • Мнения: 407
Единствения проблем е,че трябва да се занимавате с още малко документация по признаване на детенцето.

# 5
  • Мнения: 8 505
...чудя какви спънки може да имаме поради тази причина?  newsm78

Никакви,спокойно Peace

# 6
  • Мнения: 140
Ами няма спънки стига да се обичате.И ние сме така.Татито ще я припознае и ще донесе документ за бащинство,заверен при нотариус.Мисля също че няма да имаме право на детски надбавки,които са 18 лв.,така че за мен това не е проблем.

# 7
  • Мнения: 564
Ама какви документи точно трябва да се подпишат? Това уверение откъде се взима за да се подпише? Трябва ли нотариус? Кога точно се носи в болницата? За общината трябва ли нещо?  newsm78

Че то и ние сме така.. :о)

# 8
  • Мнения: 140
Просто отива при нотариус,там му го издават и го носи в болницата за да се състави акт за раждане.Това е

# 9
  • Мнения: 566
И ние сме така, единствено трябва документ от нотариус че припознава детето. Нотариусът знае какво е точво

# 10
  • в джунглата
  • Мнения: 916
декларацията можеш сама да си я напечаташ, и да е занесеш при нотариус които срещу 3лв. да ти я завери. ще я дадеш в болницата като родиш, те ще ти я поискат, друго не трябва.(родих преди 2 седмици и знам от опит)
декларацията има следното съдържание:

-аз, .........................(името и данните на бащата по лична карат) признавам за свое детето родено от.....................(твоите имена и данни).

само това е 5 реда, но го искат
успех

# 11
  • Мнения: 601
Ами няма спънки стига да се обичате.И ние сме така.Татито ще я припознае и ще донесе документ за бащинство,заверен при нотариус.Мисля също че няма да имаме право на детски надбавки,които са 18 лв.,така че за мен това не е проблем.
Напротив полагат ти се детските надбавки-18лв.аз ги вземам,макар да нямаме брак

# 12
  • Мнения: 553
Благодаря ви   bouquet

# 13
  • Мнения: 346
всичко ви се полага и 18лв на месец и 200лв еднократна помощ.спестявате си едно черпене Laughingато нас

# 14
  • София
  • Мнения: 3 814
На нас не ни искаха нотариално заверена декларация,подписахме документите в самата болница.Единственото условие беше таткото лично да присъства на оформянето на документите  и да сложи подпис. Peace

Общи условия

Активация на акаунт