Какво работят свекървите ви?

  • 7 476
  • 217
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Толкова много теми за свекърви,че аз не се стърпях и ви питам какво работят свекитата?/така де ако въобще работят/   Mr. Green
Моята е счетоводител в голяма фирма.Само за протокола на 63год. ама не се отказва.

P.S Не посмях в нито една тема да се оплача от нея,че туко виж някой ме разконспирирал.А да се похваля немогаааааааа.

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
не мога да го формулирам-едновременно много неща-Орифлейм, Сибирско здраве, Цептер.. и от време на време пазачка в общежитие (домакинки ли им викат  newsm78), преди е била учителка. Заета личност е

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И моята е счетоводител.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Работи в банка.

# 4
  • Мнения: 533
Моята от няколко години е пенсионерка (млада се пенсионира), но работи в магазин за зарахни изделия.

# 5
  • Мнения: 5 790
Нищо. Стои по цял ден вкъщи, люпи семки и дава нареждания. Сега се изживява като Доктор Куин - лекува рак и Алцхаймер с алое.

# 6
  • Мнения: 197
Работи пенсионер Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 4 883
Моята работи като зрител на сапунени сериали..

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Фармацевтка в болнична аптека- на 58 години и като се запъна, че няма да се пенсионира...

# 9
  • Мнения: 3 268
Моята е първия частен съдия-изпълнител в Хасково.На 57 г. е и направи голяма крачка като напусна държавна работа и се  хвърли във водите на частния бизнес.Вече месец и половина от както започна и засега върви добре.Желая й успех.Родила е мъжа ми на 16 г. и въпреки това е завършила училище и право след това.Затова й желая успех,заслужава го. Peace

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Детска учителка

# 11
  • Мнения: 5 577
Много умна жена на много хубава работа - организатор факултетна канцелария във русенски университет.  Peace

# 12
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пенсионерка е.По цял ден си стои в къщи и все много уморена горката. Tired

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В момента спедитор

# 14
  • Мнения: 8 505
Какво работи,ли...в стопанството на село,каквото има да се върши в момента.

Общи условия

Активация на акаунт