Много спешно ми трябва онова хапче-как му беше името

  • 3 331
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
онова новото хапче,което го рекламираха навсякъде-когато си уморен,без настроение и тн....нещо с И май му беше името....заминавам след 30 мин и задължително трябва да си го купя....

# 1
  • Мнения: 220
никой ли не се сеща?бяхте го споменали в една от темите но не мога да я намеря-търся и чета,търся и чета

# 2
  • Мнения: 53
fanti4ka, може би говориш за някое друго, но аз се сещам за Сарженор Thinking
 
 

# 3
  • Мнения: 220
не не е това.имаше реклами по списанията.сега разлиствам вкъщи и не мога да го намеря.почти съм сигурна че започва с И.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 972


Съдържа жълт кантарион.

Това ли е?

# 5
  • Мнения: 220
Да Да ДА дА!!!!!!!!!!!!!!! Много благодаря Simple Smile леле колко съм щастлива.благодаря много

# 6
  • София
  • Мнения: 3 972
Да Да ДА дА!!!!!!!!!!!!!!! Много благодаря Simple Smile леле колко съм щастлива.благодаря много

като гледам май нямаш нужда от него! Hug

# 7
  • Мнения: 332
За какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 972
За какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.

уж, антидепресивно действие имат...

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Пих ги... не очаквай чудеса.  Tired

# 10
  • Мнения: 1 028
Цитат
а какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.
2-3 ракии ще имат къде по-главозамайващ ефект Laughing

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат
а какво са тези хапчета.За настроение ли са?Ако е така и аз искам че имам нужда.
2-3 ракии ще имат къде по-главозамайващ ефект Laughing

 Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Като прочетох заглавието на темата, си помислих, че става дума за Постинор Дуо. Mr. Green

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
Като прочетох заглавието на темата, си помислих, че става дума за Постинор Дуо. Mr. Green
къв съвпадък и аз  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 790
Като прочетох заглавието на темата, си помислих, че става дума за Постинор Дуо. Mr. Green
къв съвпадък и аз  Mr. Green

Абе то и аз си го помислих...

Общи условия

Активация на акаунт