Къде се правят лазерни операции на очите при късогледство?

  • 1 114
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Бихте ли ми казали, в кои клиники се правят лазерни операции на очите при късогледство? Чувала съм за Ихтиман, Варна.
Може ли да ми дадете повече инфо - адреси, телефони, имена на добри специалисти   bouquet

# 1
  • Мнения: 10 758
Аз си правих във Вижън( срещу Пирогов).Оперира ме проф. Гугучкова.Мога да ти дам тела й, на лични.Там има още един доктор, който оперира и съм чула добри отзиви за него - май се казваше Кючуков, не съм съвсем сигурна.

# 2
  • Мнения: 176
Медицински център за зрение "Пашев"
/Диагностика, специализирани изследвания, лазерно лечение, микрохирургия на окото/
гр. София, ул. Емануил Васкидович 51
или за по-лесно това е 18-та Поликлиника в ж.к. Сухата река
тел. 945 42 01, 945 42 02
Не бих могла да препоръчам конкретен хирург, защото там водих моята бебка на детски офтамолог...Но клиниката ми е препоръчана от много места. Не знам дали съм помогнала, но пък нищо не пречи ако имаш времето разбира се да провериш....Ти решаваш.
Желая успех  Peace 

# 3
  • Мнения: 110
Аз си правих във Вижън( срещу Пирогов).Оперира ме проф. Гугучкова.Мога да ти дам тела й, на лични.Там има още един доктор, който оперира и съм чула добри отзиви за него - май се казваше Кючуков, не съм съвсем сигурна.

Маги,би ли споделила още? WinkИнтересувам се за една приятелка.Как точно протича операцията,колко струва ориентировъчно,какви са рисковете? newsm78

# 4
Каки, явно Цомбата на Шумака има кинти....и не и се носят очила. Аз съм си доктор и ги знам всички те тия, дето са написани. Ама честно - никой не става! По добре си носете цайсите и се кефете на живота и децата, а не след 5 г. пак под ножа...........

# 5
  • Мнения: 1 531
Аз си правих във Вижън( срещу Пирогов).Оперира ме проф. Гугучкова.Мога да ти дам тела й, на лични.Там има още един доктор, който оперира и съм чула добри отзиви за него - май се казваше Кючуков, не съм съвсем сигурна.

там се оперира свекър ми. при д-р Бачева

# 6
  • Мнения: 1 341
ВИЖЪН - първата частна лазарна клиника, нали така?
Много са добри

Общи условия

Активация на акаунт