питане за домашните храни

  • 704
  • 12
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
с какво АМ предпочитате да приготвяте каши и пюрета
за сина купувах NAN2 , a сега взех Nestogen , иначе я кърмя, но не изцеждам и не готвя с кърма...

# 1
  • Мнения: 1 353
Аз си готвя с АМ което тя си пие-не мисля че има голямо значение с какво АМ готвиш защото те всички са близки  по състав и по вкус,така,че ти си избери  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За мен всички АМ са еднакви......имаше тема за сравняване на състава на млеката.............В Хранене с адаптирано мляко.......

# 3
  • Мнения: 5 026
 Аз слагам АМ - NUtrilon само в кашата.Достатъчно поема кърма,та да слагам и в зеленчуковото пюре.

# 4
  • Мнения: 6 243
Аз не слагам АМ в храната й - нали суче, така си поема млякото. Давам й ги безмлечни.

# 5
  • Мнения: 422
Днес си взех Хип 2 за кашата..с кърмата ми става много течно Confused

# 6
  • Мнения: 282
Аз така и не се научих да се изцеждам и не мога да слагам кърма в кашите и пюрето. Но купувам млечни, а ако не са с мляко - нищо, нали пак я кърмя! А иначе Нестожен е хубаво.

# 7
  • Мнения: 385
В другите храни не съм слагала мляко освен малко кърма в първите опитвания, за да не е чуждо на детето. А когато кърмя на поискване, защо ще му развалям другата храна с АМ newsm78

# 8
  • Мнения: 1 383
Сега през лятото правя пюретата с вода. Правя ги сутрин и после ги разнасям до обяд в чантата, страх ме е да не се развалят.

# 9
  • Мнения: 922
Аз пък нито кашите, нито пюретата приготвям с АМ (нито с кърма). Правя си ги с водичка и бебка ги приема без проблеми
Успех Grinning

# 10
  • Мнения: 593
Аз също никога не съм слагала адаптирано мляко в кашите и пюретата на Светослава. Само отначало като я захранвах, смесвах пюрето с кърма (иначе не искаше да го яде). Кашите, доколкото знам, имат някакво сухо мляко в тях. В новите каши ЛЕКА НОЩ на "Ганчев" също има мляко (понякога й купувам от тях за следобедна закуска). И досега винаги й давам да суче, когато поиска, така че смятам, че си поема достатъчно мляко.
Домашните пюрета съм ги правила само с водичка. Не смеех да им сложа дори и кърма, защото мислех, че много бързо ще се развалят.

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 14:26 от cybercat

# 11
  • Мнения: 1 735
Аз не слагам АМ в храната й - нали суче, така си поема млякото. Давам й ги безмлечни.
Също.   Wink

# 12
  • Мнения: 535
И аз не слагам никакво мляко в храната му. Кърмя го на поискване и смятам, че поема достатъчно мляко за деня. Все пак нали затова е втърда храна- различна от млечната Wink

Общи условия

Активация на акаунт