За работното облекло на българския труженик...

  • 1 443
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 769
Ей го на един хубосник, който днес се появи на хоризонта пред балкона ми..

а това са и неговите колеги:

Не казвам, че не сте виждали вече такива картинки, ама на мен като ми е горещо гола ли да се съблека в офиса  newsm78 newsm78, днес съм сама.. никой няма да ме види... За каски и други предпазни средства няма да подемам темата...

# 1
  • Мнения: 899
Стоят по цял ден хората на жегата, могат да се събличат колкото искат. Не виждам нищо лошо, като са голи до кръста  Thinking Даже им съчувствам, сигурно е адски гадно на този пек  Confused

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
а, лошо няма, съседката-жена-пенсионерка събираше приятелки в старата ни къща и на балкона коментираха работниците. Ех, да имаше такива оголени сексапилници  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 46 436
Някои професии позволяват разголване  Laughing а някои го и налагат, цял ден на слънце, сигурно е гадничко ...

Пък и човекът съчетава полезното с приятното, не смее да се изпече на потник, че пак ще го одумваме  hahaha

# 4
  • Мнения: 5 647
Виж сега, работниците по строителните обекти нямат dress code, така че могат да си се носят както си поискат. Стой ти цял ден да се пържиш на слънце, пък да те видим.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 047
   Някаква ирония усещам в постинга ти  Mr. Green Иди има кажи другия път като те видят на балкона да са поне с вратовръзка.

# 6
  • Мнения: 3 447
  Някаква ирония усещам в постинга ти  Mr. Green
Я ирония, я завист Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
Най-обичам да се возя във вмирисано такси с потен и брадясал чичко по размъкнат анцуг Mr. Green. По възможност лапнал цигара и отворил всички прозорци до дупка... И да ме погледне мнооого криво, ако не му дам бакшиш Wink

Иначе забележки към облеклото на др. труженици нямам Laughing

Ма все пак права си е Диндин. не е много крадива гледка. И на мен ми е горещо, ама не слагам бански в офиса..

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много ги харесваме с Йоан.той сочи с пръст и вика " Гол чичоооо"

# 9
  • Мнения: 769
Виж сега, работниците по строителните обекти нямат dress code, така че могат да си се носят както си поискат. Стой ти цял ден да се пържиш на слънце, пък да те видим.  Mr. Green

Съгласна съм, че е горещо и гадно да се работи на открито цял ден, но никога не съм виждала в чужбина строител по гащи!! Навсякъде по света има изисквания за предпазно облекло най-малкото!... и никъде не намеквам за dress code...

# 10
Маце, дай да те сложим теб на 40 градуса жега, да видим колко време ще издържиш с офисния си дресскод  Joy Joy Joy
И аз си седя в кабинетчето на климатиче, ама не се подигравам на хората - ако ги нямаше тези хора, щяхме да спим по колибите.

# 11
  • Мнения: 431
Явно съм свикнала с тези чичковци и не ме впечатляват разголени.

Но си признавам, че се впечатлих, минавайки покрай един строеж, където работниците слушаха Моцарт. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 359
Виж сега, работниците по строителните обекти нямат dress code, така че могат да си се носят както си поискат. Стой ти цял ден да се пържиш на слънце, пък да те видим.  Mr. Green
По принцип имат Simple Smile)))) Задължени са да носят каски, ръкавици, гащеризони и още куп неща, даже се разписват, че им ги дават и са задължени да ги носят. Но на практика на 40 градуса хич не ги виждам така  Joy
Съгласна съм, че е горещо и гадно да се работи на открито цял ден, но никога не съм виждала в чужбина строител по гащи!! Навсякъде по света има изисквания за предпазно облекло най-малкото!... и никъде не намеквам за dress code...
Peace
Знам, че на всички ни се иска понякога да работим по бански, но в крайна сметка това са строителни работници, а вие - не, че няма девойки, които могат да се съблекат по бански.. да ви кажа ли кои са?!  hahaha

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Не ви е срам! Това е моя мъж! Завиждате ми май за него! Не си го давам обаче Mr. Green

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кой от всичките, бре? Този с биреното коремче?

Общи условия

Активация на акаунт