Меню за 1-ви рожден ден

  • 698
  • 5
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Мамчета,какво ви беше менюто за 1-вия рожден ден на мъниците.Десерта съм го измислила,особено ме интересуват предястията,давайте идеи.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Зависи колко големи са гостите  Laughing
Разни хапки сандвичи, солетки, бисквити, сокчета.

# 2
  • Мнения: 4 668
За големите гости бяхме поръчали хапки - солени и сладки , много ефектно стояха   Flutter и бяха много вкусни , имаше мезета - луканка , ементал , различни сирена , ядки други глезотии .
За малките гости бях взела плодови дуети на ХИП , бисквити за гризкане на ХИП , сокчета .
За децата около 2 годинки може сандвичи с масло и шунка , кашкавал - някакви весели такива , солети , пак бисквити , много плодове .
Аз имам страхотен спомен от първият рожден ден на синът ми , получи се страхотно , децата си играха много , родителите също се забавляваха . Hug
Аз се чудех в началото дали в къщи или навън , но не сбърках ,че така го направих .
Бяхме украсили навсякъде с балони и беше много шарено и весело ! Tada  ura newsm38 Gift Gift Gift

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пюре от морков, пюре от картоф, пюре от тиква....... Joy...така и бабите  ще облажат

# 4
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пюре от морков, пюре от картоф, пюре от тиква....... Joy...така и бабите  ще облажат

хахахахаха,освен да извадя на всички по едно бурканче пюре и да се оправят
Гостите ще са големи,може да има едно,две деца,но по-големки,т.е ядат всичко Joy Mr. Green Pipinka-откъде сте поръчвали хапките.

# 5
  • Мнения: 4 668
От една сладкарница - " Бибо " , на Орлов мост . Бяха ги направили много ефектни , особено сладките - имаше плодови тарталети , шоколадови с ядки , мини кексчета .
Солените бяха по - традиционни , но пожънаха голям успех , не остана нито една , а бяхме поръчали 4 тави  Laughing ...а и за теб ще е по лесно да се спреш на варианта хапки  Laughing.
Мисля , че на доста места правят такива !

Тортата ни беше с мишки , а малкият вместо да духне свещичката директно отчупи главата на най - голямата мишка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт