Идеи за рожден ден в САЩ

  • 512
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Здравейте мами!
Наближава първият рожден ден на дъщеря ми и взех да се замислям къде да го направя. Във къщи определено няма да се поберем, така 4е остава варианта за някое увеселително заведение от сорта на Chuck E Cheese. Ako някой има впе4атления и препоръки моля да сподели.
Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 3 491
Аз лично приемам шумния конвейерен вариант на Chuck E Cheese като наистина крайна мярка. Правила съм там веднъж от немай-къде, и гледам да не повторя. Зависи на каква възраст ще са другите деца. Дете на 1 г. е още малко, все още родителите са основните комуникиращи, и аз лично бих предпочела барбекю в домашното дворче или в парка, при нас в парковете има барбекюта в близост до детски площадки. Ако са 2-3 годишни деца и се опасяваш от лошо време, можеш да видиш какво предлагат местните Gymboree, YMCA и др. музикално-гимнастични програми за малки деца.

# 2
  • Мнения: 1 393
Напълно съм съгласна и аз с мнението на блажкаSimple Smile

# 3
  • Мнения: 7 091
Напълно съм съгласна и аз с мнението на блажкаSimple Smile

И аз Simple Smile
 Определено парковете за мен са много по-добър вариант, ние така процедирахме с нашите рождени дни. В интерес на истината сме ходили и в не толкова добро време , но повечето паркове имат и покрита част с маси, където дори да вали не е проблем.

# 4
  • Мнения: 4 629
И аз се присъединявам към другите мнения. За 1ви рожден ден според мен увеселителните заведения не са добър вариант. Ако времето го позволява парковете са чудесен вариант  Peace

# 5
  • Мнения: 86
Благодаря за мненията, аз ли4но не съм посещавала въпросното заведение, 4увала съм от други майки за него, но като се замисля възрастните ще са пове4е от децата и може би не е толкова добра идея.  Thinking  За парка не се бях сетила и определено ми харесва идеята, а освен това вси4ки оби4ат барбекю   Hamburger

Общи условия

Активация на акаунт